UEFA Euro 2016

Dakle evo ljudi teme gde ce se pisati sve o predstojecem prvenstvu.

Zaobidjite temu sport za ovaj event, nego pisite ovde.

Svadje prepirke i ostale papazjanije ostavite za kafanu i “VIDEO BIM” prenose u vama omiljenoj pomenutoj :slight_smile:

Ovde samo kulturno i bez nerviranja.

Pa pocnite :smiley:

3 Likes

Nešto mi se “prikazalo” da će Belgija osvojiti prvenstvo, ali će zato Albanija izgledati najlepše. Svaka im čast na dizajnu dresa!

A evo kako će izgledati i ostale reprezentacije:

1 Like

Poljaci :smiley:

Za mene definitivno najbolji

1 Like

Koju sansu za votstvo su imali Rumunji u 3-oj minuti, a i nisu losi za sada Rumunji dapace, celo poluvreme se vecinom igralo na njihovoj strani, imaju dobu odbranu. Valda ce se otvorim Francuzi i zabiti bar jedan gol…napeto, videt cemo sad drugo poluvreme…

EDIT: Jaooo izgleda da ce Rumunji zaliti, za propustenim prilikama, 2 minuta(2 poluvreme) opet promasili samo takvu priliku.

YuuuuuuuuuuuuuP evo je golcina 1:0 Francuzi :soccer:

Payet koja prelepa golcina tacnije bomba zadnjih 4 minuta, ovo bi lako moglo ici u izbor za najlepsi gol…zasluzena pobeda Francuza, ali iskreno dobri su bili Rumunji, teskom mukom su izborili pobedu Francuzi, dobra odbrana Rumunja, mogu zaliti za ona dva promasena gola. Uglavnom lep pocetak Eura.

Iako sam bio na strani Rumuna, cinjenica je da su mogli da igraju jos dva sata, Rumuni ne bi dali gol. A Payet je takvu raspalio da se rasplakao :grinning_face_with_smiling_eyes:

@predator1211 zato pises “Rumunji”? :grinning_face_with_smiling_eyes:

[quote=“Akiris, post:9, topic:10920, full:true”]

@predator1211 zato pises “Rumunji”? :smile:
[/quote]Jer se kod nas u Hrvatskoj kaze Rumunjska, znaci “Rumunji” :stuck_out_tongue:

Payet-u kapa do poda :soccer:

1 Like

Odlicna igra Engleza, ali koje jeb_ne sanse propustaju, realno 1:0 je moglo biti minimum, nadam se da ce sad u drugom poluvremenu zabiti gol, ako ne mogu plakati za onim propustenim sansama. A Rusi igraju katastrofa, za sada mogu samo golmanu zahvaliti…Sve u svemu lepo poluvreme.

Toooooo Berezucki , to u kuac te jubim…uh sto mi drago mi zbog Rusa sto su malo spustili na zemlju ove engleske govnare, gol u 93 minutu dati Englezima nista sladje

Bravo braco Rusi !!!

1 Like

Nabijem te Berezucki na qur, 70e mi izbio u zadnjoj minuti iz “djepa”… Ali bas sam imao onaj neki jebe_i osecaj da ce izjednaciti i to u zadnjim minutama.

Pokidao je Akinfejev. Rusi nista posebno. Bez igre, slabo to mnogo, ali mi je jako drago za veliki bod. Voleo bih da nalete na sipce negde dalje.

Englezi igraju lepo. Jako pristojno, stvaraju sanse. Runi mag. Voker pokidao decko.

Da je Staridz bio umesto tromog i sporog Kejna… Svakako tim za respekt, Runi se dobro snalazi na sredini, ali mislim da su previse ofanzivni i da bi ih neki brzi tim rasturio na kontre.

2 Likes

Izbornik/trener po meni najveci krivac, Verdy presedeo celi mec na klupi, da je Verdy igrao zabio bi sigurno gol u onolikim prilikama . Trebao je Verdy igrati umesto Kejna koji nije nista pokazao. Cudi me ako vec nije igrao(velika pogreska) zasto ga izbornik/trener nije barem ubacio u zadnjih 20-ak minuta,

Evo kvota Bet 365 Turska - Hrvatska, za dva sata igraju.

Sta mislite, razmisljam se da li da igram na Hrvatsku 200e dobitak 410e / tacnije 210

Ili nije niti lose odigrati Over 4.5 na kartone, 1.80 koeficijent.

Oce se ko kladiti, ako hoce neka napise neko misljenje, ma da mi se ovo na over 4.5 kartona cini nekako kao sigurnija opcija.

Ne znam sta da ti kazem 200e nije mala kinta da se baci ,ako biram opet bih pre bacio na fiks nego na kartone nesto nisu delili koliko sam pratio , doduse ja sam igrao golove do sada danas igram na Poljake i Nemce dodsue ja sam sirotinja nebih se usudio da bacim 200e :smiley:

1 Like

Si gledao jucer Rizzoli kako je sudio, katastrofa mamu da mu jeb pokvarenu, samo 2 kartona u celoj utakmici a brat bratu bilo je za puno vise…ja sam uz utakmicu igrao i over 3.5 kartona. A i ja sam mislio/mislim igrati na Nemacka - Ukrajina, ma videt cu jos sta i kako, malo pre sam se tek digao :smile:

Zato ti i kazem slabo dele kartone , mada to zavisi i od sudije
Igrao sam upravo fiks na Poljake i na Nemce mislim da su to sigurice.

[quote=“S1R1US, post:20, topic:10920, full:true”]
Zato ti i kazem slabo dele kartone , mada to zavisi i od sudije Igrao sam upravo fiks na Poljake i na Nemce mislim da su to sigurice.[/quote]

A i nije bas slabo, jedino jucer zadnja tekma Rizzoli samo 2 kartona, inace evo iskopao sam:

Francuska - Rumunjska 4 kartona

Albanija - Svicarska 6 + 1 crveni

Wales - Slovacka 5 kartona

Engleska - Rusija 2 kartona

Sto se tice sada Turska - Hrvatska ipak sam odlucio ne stavljam na Hrvate, oba dve momcadi mi izgledaju su u dobroj formi, ali sve jedno dajem prednost Hrvatskoj.
Na kraju sam ipak ali za nesto manji ulog igrao over 4.5 kartona. Btw. sretno :wink:

1 Like