Ubacivanje covera

Pozdrav svima.Ponovo kucam ovaj post jer nisam siguran da je sačuvan ovaj prethodni. Problem je sledeći . konzolu imam nekoliko dana i vrlo malo znam. Obzirom da je rgh ima AURORU i to mi se prvo startuje. Preko file managera njegovog sam pristupio hdd-u i ručno startovao free style manager ,ima ga u jednom direktorijumu te sam uspeo da ubacim igre preko njega. Pitanje kako ručno da ubacim cover pošto ga nema a da ne idem na net. Da li postoji ta mogućnost.
Mozda je to i objašnjeno negde ali ja nisam uspeo da nadjem tu varijantu ručnog ubacivanja. Gde iskopirati cover igre.
Sledeće pianje je u vezi free style dash. I to imam na hdd. ali kada ga ručno startujem konzola se zacrni pa moram da je ugasim.
Mala pomoć bi bila dobrodošla.

Coveri se jedino mogu preuzeti preko interneta , dosta puta je postavljeno to pitanje , ne postoji drugi nacin , samo preko neta i onda refresh artworks :slight_smile:

Coveri se mogu ručno ubaciti i u FSD i u Auroru, u FSD kroz webui a u Auroru kroz alat koji je razvio Swizzy za Auroru, ne znam na pamet, Cover Flow editor ili tako nešto, ima na realmodscene.

Edit: u ovom threadu ima objašnjeno za FSD webui

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=13097