Tutorijal: Rasturanje PS3 FAT konzole

e da imaj na umu da AC5 ima onaj curing time 200 sati, kod drugih pasti je to manje ili vise, znaci tek za 200 sati dobijas full dejstvo paste… ali ako je sada ovako kako je, za 200 ce biti jos bolje

Znam na sta mislis, nekima je lakse i mora prvo PSU, dobro je nisi napravio stetu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

ja uvek prvo BD skidam, samo ga nagnes pod uglom i guras ka PSU-u, skines flat i idemoooo PSU dostupan samo tako ehehe

Pošto planiram rasturanje jedne Fat konzole, interesuje me gde bih mogao naći USB ulaze za nju? Konzola koja mi je stigla nema hard disk, pa sam hteo da ugradim drugi ali moram pre toga da osposobim USB, pošto su pinovi na njemu veoma oštećeni i ne registruje gamepad. Da li mora da se pojuri baš za CECHM03 ili pasuje i sa nekog drugog modela? Hvala.

pozdrav ljudi imam pitanje rasklopio sam ps3 da ga ocistim od prasine i svega dobro sam pazio gdje sta ide sve naravno uz pomoc ovog vaseg videa rasklopio ocistio vrati sve nazad pali s ps3 nema tu porblema ali dzojstik nikako da mi se upali kad stisnem dugme samo trepere one sijalice iza i nista se ne desava uzeo sam drugi dzojstik i isto kao i kod ovoga pa me interesuje zna li ko u cemo je problem da nisam sta usreo iako sam sve ratio kako je bilo provjerio sve kablove sve je prikopcano btw model je CECHK04

Samo povezi sa kablom ps3 i joy i sve ce biti ok

povezao brate nista se ne desava moram ponovo stisnuti ps dugme ponovo sve svijetli i ugasi se

a radio je pre rasturanja?

Ako da onda kad otvoris konzolu, gledano da je BD ka tebi, tj gledas konzolu u lice, sa leve strane imas malu plocu koja kontrolise dzojstike, ima jedan flet kabal koji ide na glavnu plocu, izvadi ga, lepo obrisi kontakte, vrati ga nazad i proveri da li si lepo pritisnuo kopcu do kraja, kabal takodje treba da legne u dzek jedno 5mm sigurno

radilo prije ok pokusacu ponovo da otvorim da idim sve prebrisem pa probam i javim

Flet kabal za plocu sa leve strane nije lepo prikljucen, dole levo je to sa desne je blueray citac.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

uspio sam ocistio ponovo kabal flet dobro namjestio i radi hvala puno al sad jos jedno pitanje ciscenje je bilo iz razloga jer mi pise da je temperatura 69 70 pa ode i do 80 pa sam ga ocistio skroz al danas kad sam napravio sve i dalje je velika temperatura termalne paste ima ne znam u cemu bi bio problem iza kad stavim ruku zrak je skoro pa hladan

imas termalnu pastu koja je ispod onih metala koji pokrivaju GPU i CPU, e ona ti riknula, a nije bas labava za zamenu…

pretpostavio sam da je do nje moram je zamijeniiti

Nakon sto godina da se nadovezem zamijenio sam termalnu pastu i dalje mi je cpu 67-70 stepeni rsx je dobrih 47 ne znam sta dalje da uradim p.s kupio ps4 pa nisam dugo cackao ps3 al hocu da probam da napravim

Objasnjeno je iznad sta treba da se zameni tj gde treba da se zameni pasta :).

Lepo da uzivas uz ps4, sta ce ti ps3 :slight_smile: