Tutorijal: Postupak instalacija FSD 3

Radi :slight_smile: hvala puno i svaka cast. Ovo je prava real time podrska :slight_smile:

Launch.ini vazi samo ako je folder FSD ako se vas zove freestyle ona morate kopirati ovaj i pack-a.
Ovo se uradi za 30sekundi tako da nikad lakse :wink:

Da ne otvaram novu temu a ima veze sa ovim, uzeo sam novi (veci HDD) zamenio sam. Formatirao ga, uneo onaj broj, prebacio FSD folder ali i dalje mi porece Microsoftov meni…jedino FSD-u mogu da pristupim preko xex-a i putanjom pokrenem onaj fajl. Avatare mi i ne prepoznaje vise i stalno mi trazi update koji jos uvek nisam uradio. Nadam se da nisam nesto pogresio sa ovim.
P.S. pretrazio sam danas ceo forum i po netu nesto guglao ali nisam nasao resenje za ovo

Trebaš podesiti default putanju/path za FSD u launch.ini

Možeš da ručno edituješ launch.ini i tu podesiš putanju odprilike Hdd:\FSD\default.xex (govorim na pamet) ili da pokreneš Dashlaunch i i to odradiš. Pretraži forum, naći češ, garantujem :slight_smile:

Da, da to sam uradio u medjuvremenu i proradio je FSD, ostali profili su tu sem mog i avatar mi je zasivljen. Jel to treba da sredim po tutorijalu sa nekim slicnim nazivom (zasivljeni avatar)?

Da, treba odraditi avatar kinect update, samo prati tutorijal.

Jel postoji nacin da pokrenem Avatar kinect update manualno jer nece da mi izadje automatski! Folderi su na root-u (FAT32) i nazvani su $$ystemupdate i $Systemupdate (za svaki slucaj :slight_smile: )
Mozda ima veze jer mi je dashboad 16547 a kad skidam (po tutorijalu studiovp) 16547 je fajl 17150(iako tamo pise da je za 16547)

Moras da skines odgovarajuc, zato i nece da se pokrene.

A gde naci pravi, moze li neko da mi nadje link? Ja trazim vec pola sata… (iskreno vise nzm ni sta radim)
msm da sam nasao, skidam pa cu proveriti da li je taj! :smiley:

Da odatle sam i skinuo malopre, radi sve kako treba. Imam jos moj avatar da prebacim fleskom ali to cu sutra sad odoh na spavanje. Stvarno nzm kako samo njega nije prebacio na ovaj i to je to. Uspesno zamenjen HDD. Hvala ljudi na pomoci :beer::beer::beer:

Ako si uzeo launch.ini iz teme , folder systemupdate treba se zvati $$ystemupdate(ubaci na fles fat32 i gurni u konzolu), pokreni neku igru iz fsd-a i automacki ce trazite da uradis update. Ovo ti je najlaksi nacin da ga pozoves. Systemupdate mora biti isti kao i dashboard npr 2.0.17150 .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Javio mi se novi problem kada sam pokusao da prebacim FSD na HDD. Na kompu je sve bilo ok, ali kada sam otvorio u xbox, on mi prikazuje ovu brljotinu :confused: I posle kad vratim usb u komp, isto vidim ovako izbrljane fajlove


Uspeo sam da sredim, zezao je kineski flesh (koji ja zavrsio pod nogama pa u kantu :hihi ) :smiley:

Samo sad da sredim covere…

Da li mogu da se postave novi linkovi, ovi su istekli :slight_smile:

Napisi koji su sve linkovi mrtvi, sutra ih ozivljavamo :slight_smile:

Linkovi iz prva tri koraka su down :slight_smile:

REktivirani su opet. :slight_smile:

Zahvaljujem :slight_smile:

Gledao sam na ytu da je za instalaciju freestyle managera potreban xexmenu,ali kad ga preko horizona ubacim na usb i onda usb u xbox i pokusam da udjem pise corupted.

Naravno,za ovo je potrebno da konzola bude jtag/rgh,sto sa mojom nije slucaj,jer kada sam ja pokusao,izbacio mi je system error na oko 10 razlicitih jezika,malo sam pronjuskao po youtubu,video sam da je jtagovanje konzole cista filozofija i iskreo ne zelim se zezati sa jtagovanjem