Tutorijal: Postupak instalacija FSD 3

Trenutno imam FSD 2.2 zadnju reviziju i prilično je stabilan ,koja je prednost FSD 3 dali se isplati raditiga pošto imam 250 igara sa koverima koje bi moro da brišem i još tonu nekog materijala ,a čuo sam da su neke revizije FSD 3 jako bagovite…

Pa kakve veze ima koliko igara sa cover-ima imas, kada se sve to nalazi u onom FSD folderu. Ako obrises FSD folder, obrisao si sve jednim potezom. Skini poslednju verziju odavde http://www.realmodscene.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=648 i vise nemas oko cega da brines, posto se stalo sa razvojem FSD-a, i vise nece biti novijih verzija od ove. A meni je konkretno pomogla ova najnovija verzija jer ima neki dodatni info bar kada pritisnes Xbox Guide dugme na kontroleru.

Treba li mi neki fajl još ili je dovoljno samo ovo ,jeli treba da se raspakuje ovaj fajl sa linka koji si mi dao,dali se briše stari FSD ili samo ide preko ovog ?

Unutar ove arhive ces imati jos jednu arhivu. Tu UNUTRASNJU arhivu treba da raspakujes u FSD folder i ubacis umesto FSD foldera koji trenutno imas. Prati tutorijal.

Imam sad problem prilikom menjanja skina zamenio sam izgleda pogrešan (neodgovarajući ) sad kad uđem u FSD stojimi crn ekran ,molim za pomoć …nisam nikad imo ovakvu situvaciju.

Istaliraj opet FSD, najprostije.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Kako kad nemam pristup starom FSD stojimi samo crn ekran.

Imas XeXMenu uvek.

Sredio sam stvar i instaliro novi FSD 3,Hvala na pomoći ništa bez vas momci :cool:.

probao sam ispratiti ovo uputstvo ali negdje je zapelo, pa sada na hdd1 imam i FreeStyle i FSD, stara verzija fsd3 rev483 je Freestyle dok je FSD ovaj iz ovog tutoriala. a osim toga i fajl launch HDD koji meni treba ne mogu da preimenujem kada je na usb i kad udjem na njeg preko free style managera, znam za opciju back da bi trebalo da preimenuje medjutim nece

sta da radim ? da li da rucno obrisem sada neki od fsd iz hdd ili? iako mislim da mi je staru verziju podigao kad sam flashku izvadio ?

Dakle, obrisi taj Freestyle folder jer ti vise ne treba, a launch.ini preimenuj dok ti je jos uvek na kompjuteru. ti verovatno stisnes B a nisi pritisnuo LB ili RB, i onda on odradi back umesto rename.

nekako sam odradio taj dio preko winscp ftp programa a nije islo nikako preko usb da uacim fsd, sada je ok i launch.ini (u njemu stoji HDD: FSD) a i ubacio sam najnoviju verziju FSD-a ali imam problem sto nema igara nikako u library, ne vidi ih, pise no games found

kako da sredim te putanje ?

hvala

Ovako:
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=3552

Pitanjce:

Imam 4GB slim xbox360 na koji sam naknadno postavio HDD od 160GB sve je proslo kako treba i funkcionise. Medjutim kako je FSD instaliran na MU od konzole od 4GB nije ostalo vremenom skoro nista.

Moje pitanje je postoji li nacin da se sa MU prekopira ceo sadrzaj i recimo ostavi samo launch.ini u kojem bih promenio samo putanju do fsd-a ili mora da se instalira sve ponovo…

Hvala

Prekopiraj fsd folder ili vec kako ce zove sa MU na HDD formatiran za XBOX na root, njega i odgovarajuci launch.ini za HDD i folder gde je FSD(negde se zove freestyle…). FSD sa MU mozes obrisati kada prebacis na HDD.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Hvala na odgovoru.

Krenuo sam po uputstvu ali nisam siguran pa da pitam

Prekopirao sam folder fsd iz prvog koraka na flash
prekopirao launch.ini iz drugog koraka na flash
bocnuo flash i ukljucio xbox
startovao se sadrugacijim backgroundom i ima samo setup utilities i library
otisao u utilities i pokrenuo freestyle manager
tu je nedoumica. sad bi trebalo da prekopiram fsd na internu memoriju (meni je to hdd1 imam jasper debelog sa hdd) ali na hdd1 vec imam fsd folder i launch.ini.
jel njih prvo treba da obrisem pa da kopiram fsd folder sa flasha
u drugom koraku sam vec stavio launch ini sa linka koji je prilozen, a za sta su ovi iz koraka 4 iz instalacije rar

Pa da, treba da ih obrises, mada i ne moras da brises onaj launch.ini. Ovaj tutorijal je prosto prikazan za one koji nemaju nikakav FSD instaliran. Sto bi ti menjao tekuci launch.ini ako ti super radi? :slight_smile:
Samo jedna napomena, neces moci da iskopiras taj FSD koji si TRENUTNO pokrenuo sa USB-a. Napravi jos jednu kopiju FSD-a u nekom unutrasnjem folderu, i onda iskopiraj NJEGA na HDD. :wink: Kapiras?

Aha jasno mi je znaci launch ini moze da ostane isti a fsd da obrisem pa prekopiram novi ali kopiju iz foldera a ne sa roota usb flasha

Pa ne znam iskreno moj je neka verzija 2 valjda ne znam ima li potrebe prelaziti na 3 sta se uopste dobija

Sve si ukapirao. :wink:
Uradi to obavezno, 3.0 je manje bagovit, a ovaj poslednji (3.0 rev.775) ima i jednu traku (bar) na kome ti pise Title ID igre, verzija aktivnog title update-a, i tako razne džidža-bidže. :slight_smile: