Tutorijal: LiNK - podesavanje i pitanja

evo napokon sam uspio otvorit portove! sad mi za sve piše PASS,i ono UpNp enabled…

ali COD BO2 neradi!!! kad stisnem JOIN ROOM crashuje i ugasi mi xbox? WTF+

A imam prave title updatove i sve

Evo covek sve objasnio.Meni posle ovoga vidi partije i na vecinu se ubacim,a ima objasnjenje i za halo 4.

LiNK HOW TO FIX TITLE UPDATES - Support - RealModScene

A kad jednom ides na join room sacekaj malo i ako ti izbaci sve prazno a ne dzojstik nemoj opet da join room jer restartuje xbox nego idi na refresh ili back pa probaj opet da se konektujes,ako nece nadji drugu sobu.

1.pitanje
User ID
Password

šta ide pod ovo kad uđem na PC-u na ip adresu xboxa(freestyle 3 WebUI)…??

2.pitanje

kad stisnem ENTER ROOM,uđe mi i piše A PLAYER HAS JOINED THE ROOM…i nakon toga se ništa ne dešava,kako da započnem poslije toga igrat?

dupli post! pardon

Imas i delete dugme, kada kliknes na Edit.

i user id i pasword su f3http

kad udjes u sobu vratis se u igru ides na multiplayer pa system link i onda na join game.

“guys turn off upnp in ur router, delete the ports u forwarded u wont need them, enable dmz and put in ur xbox ip. Turn off ur router firewall, make sure upnp is enabled in ur fsd3 plugin, write in ports 5001 & 5002 in ur fsd3 plugin. I did all that and everything works like a charm. And dont wrry 2 much about the tests just try a game. Also my xbox ip is static.”

Ja sam sve podesio ovako i ulazi u svaku sobu ha black ops 2,kad su mi portovi forwordovani nece.Imam telekom hg520c modem

Jel ulazi u svaku sobu, ili ulazi u svaku partiju?

Kicba,meni je juce naslo za gearse neku partiju ali pise Connection to Host has been Lost.

Na LIVE to znači da je host prestao da igra i da treba naći drugog hosta. Za RGH nisam siguran, ali je verovatno to u pitanju

Pa mozda,ali kad sam ponovo trazio partije opet je ta izasla i ponovo pise Connection to Host has been lost.

Nece u svaku sobu,ali kada udje u sobu vidi partiju i ulazilo mi je mislim na svaku kada mi je bio samo dmz enabled i firewall disabled a portovi 5001 i 5002.

Kada udjes u multiplayer jel ti je verzija 7.0,1 ili 22.0.1?Ako je 7.0.1 onda ti nije dobar TU i moras ovo:

LiNK HOW TO FIX TITLE UPDATES - Support - RealModScene

ja imam isti problem znaci imam ispravan TU i sve i kad god odem join room restartuje mi se xbox

kada ulazite u sobu i ne nacrta dzojstik nego udje u praznu listu odmah idite na back da se ne bi restartovao xbox,

Druze,

Hvala na informaciji. Izgleda da je ovo bio probem sa nepstojecim sesijama, kada se ednom udje u sobu gde ima igraca.

Za sve koji imaju problem da vide sesiju kada udju u sobu neka probaju sledece objasnjnje sa linka koji je postavlen u quote.

Resnje je sledece:

ANOTHER PROBLEM YOU SAY? I STILL CANT SEE ANYONE IN THE GAME AREA AFTER JOINING A LOBBY, Yes i have a fix for that too DOWNLOAD X360GAMEHACK GOOGLE IT. After you find this tool you will do only TWO THINGS browse to your games area IDEAL SITUATION IS IF YOU HAVE THEM ALL ON THE EXTERNAL HARD DRIVE. Then you will proceed to do the following OPEN the X360 TOOL then you will click on BROWSE and then check RETAIL GAME what this does is create a REGION FREE GAME now you can join everyone and their sister maybe even a few EXTRATERRESTRIALS.

pozdrav i hvala jos jednom.

Do juce sam na COD-u delio par nozeva po partiji, od danas sledi ceo escajg :slight_smile:

a kako da povezem gamehack sa konzolom? jer na pc-u ne vidim konzolu.

Gde si skinuo Gamehack? Inace tu nema povezivanja moras igru nekako da prebacis na primer usb ili externi hdd pa na komp i onda sa kompa pokrenes gamehack i onda tu dalje sta on kaze. Pa, zato je on rekao ITS BETTER TO HAVE EXTERNAL HDD! To je rekao zato sto ti mozes tako lako da skines sa xboxa i onda povezes sa kompom i vidis sve igrice koje su ti na externi.

u google sam upisao xbox gamehack. mislio sam da se moze spojit preko lan-a na hdd od xboxa i hackat igre direkt.

Ne moze jel kad ides Browse on ti samo prikaze sta ti komp ima i to.Inace i ja imam isti problem ja imam taj xboxov hdd ali nesto mi se ne igra online. Od kad sam nabavio Far Cry 3 vise mi se nista ne igra osim ove igre.

ma nevalja ovaj link ništa,ja san očekiva da ću sve na konzoli radit i da će bit jednostavno…a sad pusti hackovi,sranja,problemi…

Ma ajde cu se bakcem stime pa vec sam jednom pokvario konzolu zbog ovog linka necu jos jednom.Oprostite nam zbog off-topica.