Tutorijal: kupovina Xbox LIVE Gold kartica online

Uh, maximus cards ume da brlja. mom drugu je ostalo zarobljen novac kod njih nešto više od mesec dana. vratiće ti novac, samo se nadam da će brže nego u slučaju koji je moj drugar imao.

I meni su tako rekli - processing, problem, i povucena porudzbina, nece naplatiti na kreditnu - i ipak jesu. Vise nikad ne uzimam na Maximus, samo na XBR.

Sta da im napisem u email? Da mi vrate pare ili da sacekam 1-2 dana pa da vidim sta ce da bude?

mislim da ti mail neće puno pomoći jer je to proces koji treba da prođe kroz neki tretman i treba im vremena dok urade refund. mada, nije loše da im pišeš, ne može da škodi.

i iz ličnog iskustva znam da google zadržava pare od 7-12 dana u ovim slučajevima i tek onda ih pušta nazad u tvoju banku. Drugim rečima, čak i da maximus to uradi odmah, potrebno je vreme da google uradi svoj deo. kuća uvek dobija :confused:

Ako mi pvih dana ne vrate pare ili mi ne posalju kod za live onda im pisem.

Ovo mi rekli u email: Unfortunately, your payment has been declined. Your bank/credit card provider may have restrictions on how your card can be used online. Please allow a few days in order for the pending authorization to be cleared.

I da uradim jos nesto sa nekim EntroPay.

Imam problem! Kada trebam da platim na pcgamesupply.com moj xbox live gold membership trazi mi Biling Country e sad tu ima da se izaberu sve zemlje sem nase Srbije naravno pa sam ja hteo da pitam one koji su to odradili vec uspesno sta bi onda ja trebo da stavim?Hvala unapred!!!

cheap xbox live codes

momci evo vam ubjedljivo najbolja stranica za narucivanje… stigne na mail za 15min, moze se placati pay palom… jednostavno da ne moze jednostavnije

hvala puno! upravo sam obavio kupovinu kod njih :wink: pozz

Ja kupujem preko Visa internet kartice. Za sada nemam problema sa kupovinom Gold Membership a ni Microsoft Points-a.

Je l’ kupio neko preko xbox.com ?

Meni je vec dva puta rekao da ponovo ukucam broj kartice kad idem na save i skinuo mi je svaki put po 1 EURO sa kartice!!

Ne smem vise da pokusavam, sve ce da mi skine kako je krenulo :confused:

tamo je najjeftinije ubedljivo, a na cheap xbox live codes nema vise od mesec dana, a taj mi tacno treba cisto malo da probam da l’ sam banovan ili ne :slight_smile:

Account mi je na UK registrovan

Opet mi niko nije odgovorio, za to vreme sam uspeo sam da se snadjem nekako

Evo pa i da drugima pomogne kako sam ja uspeo jeftino da prodjem

Naime verovatno znate da postoji varijanta da se sa svakim novim email-om moze registrovati na live i da se dobije mesec dana free. E sada, makar u ovom periodu nude jeftino produzavanje od jedne fune za svaki mesec, i to je odlichna cena naravno :slight_smile:

ja sam se onda ulogovao na moj stari profil, i tamo sam nasao neku ponudu od dve funte za dva meseca, ali samo preko ingame dashboard-a, tu sam i otisao, ukucao podatke kartice i za postal code sam stavio neku random Londonsku, microsoft mi je odmah skinuo 1 euro sa kartice pa onda 2.30 ili koliko vec eura za live gold i to je to. Tako cu i ubuduce da kupujem, sve preko konzole :slight_smile:

Sada ti je kartica vezana za taj nalog i kada istekne dva meseca ili koliko si već platio, MS će ti za naredni period automatski potražiti pare sa kartice, jer si na ovaj način aktivirao subscription. To će ti važiti za svaki account koji budeš otvarao i na ovaj način koristio Live. Proveri na koji način si vezan sa njima sada i da li je automatic renewal aktiviran.

Cisto da znate automatic renewal sada moze da se iskljuci normalno, ne mora vise da se zove VB ili USA ili kako je vec moralo

Aktiviran je automatski renewal, samo jos nisam pronasao mogucnost kako da se deaktivira

Tj. video sam unutar opcija da ima nesto ali to trazi unos druge kartice validne. Gde ima ta opcija za deaktivaciju ?

Na xbox.com sajtu, kad se ulogujes imas gore desno ispod gamertaga my account opciju. Kad udjes tu nadji opciju za gasenje, ja sam tako ugasio.

Ja pre neki dan iskljucih auto renewal na xbox.com, sad nesto gledam svoj akaunt, stoji mi auto renewal off,ali ne mogu da pronadjem kako sam to uradio,siguran sam da je nesto jednostavno…

I još nešto, ako ste nekako uvezani sa EA (npr zbog online pass-a) i koristite iste passove, postoji mogućnost da vam neko uhakuje XBL account i iskoristi karticu za kupovinu poena. Dakle, samo malo opreza ako već ostavljate podatke o kartici.

Uspeo sam preko xbox sajta kako je nikola rekao

jedino nisam hteo da menjam karticu , da mi ne bi opet skinuli euro po euro kad menjam u opcijama mater im…

al promenio sam pass sa ea naloga, pa sad ne moze da se hakuje :smiley: