Tutorijal: Kako instalirati XBOX1 emulator na XBOX360 RGH/JTAG

Hvala na odgovoru, samo me interesuje da li bih u startu trebao da imam HDDX particiju ili je dobijam tek nakon što
partition fixer odradi svoje? I koja je njena veličina?

Odradio sam po tutorijalu i mogu reci da mi od narezanih XBOX DVD diskova (nekih 40 komada) radi samo Prince Of Persia: The sands Of Time. Sada dali je do vrste medija na kome je rezano, nacina kako je predhodno uredjen bio fajl prije rezanja ili je nesto drugo u pitanju nebih mogao da budem pametan. Pristavio sam za skidanje nekih 50-60 ISO (sto rip sto navodno pripremljenih za RGH) fajlova pa cu da vidim u toku ove nedelje kakva su mi iskustva po tom pitanju. U svakom slucaju mogu da sa DVD-a instaliram sve postojece igre na hdd ali kako sam naveo za sada mi samo Princ radi. Mozda nisam sve odradio kako bi to trebalo da se odradi?

Imas na internetu spisak podrzanih igara za emulator, cak i u nekoliko postova na forumu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Meni je jednino crash team tagg racing pravio problem, imam par igara na externom HDD-u i sve sem pomenute rade savrseno (GTA VC, GTA SA, Indigo Prophecy, Max Payne 1-2, NFS Underground 1-2…)

Elementarno i osnovno nisam provjerio Lista Kompatibilnosti, hvala za podsjecanje sta sam trebao i morao da ucinim!

Dopuna teksta 06.10.2014.:
Do sada u medjuvremenu sam probao sledece xbox klasik igre koje rade na mome RGH slimu.

  • Prince Of Persia: The sands Of Time
  • Prince Of Persia: The Two Thrones (iako nije naveden u listi kompatibilnih igra na vecini sajtova koji to ukazuju)
  • Sniper: Elite
  • COD: Finest Hour
  • Guilty Gear: Isuha
  • Americas Army -Rise of a soldier
  • TC Spliter Cell: Double agent
  • Batlefield 2
  • Black
  • Medal of Honor
  • COD 3
  • The Sims 2
  • FlatOut
  • Cars

E sada dolazi pitanjce!
Jedini nacin da mogu igre prebaciti na interni hard je da iste narezem na DVD+RW pa kroz FS3 copy-paste u HDD1/XBOX1/…, opcija sa eksternog HDD-a i USB-a (sve uredno otpakovano kao gotov folder sa Qwix 101, pokusao i sa ISO2GOD) je nula bodova kod mene (nece pa nece a zasto nemam pojma). Sve u svemu mogu da samo potvrdim da xbox klasik igre mogu da se vrte na xbox 360. Doduse ne sve ono sto bi licno zelio, ali rade. Ono sto nece da fercera na 360 svakako da fercera na mome xbox klasiku :), pa tako da imam uslovno receno ustedu u skladistnom prostoru i smanjenje guzve oko konzola kada se coporativno (porodicno, pored djece prevashodno mislim na suprugu koja se totalno odvikla da gleda spanske, turske, indijske i vec kakve serije koje se vrte na tv-u :slight_smile: ) naklatimo da igramo.
Druga nedoumica koju imam jeste a to cu da probam u dogledno vrijeme (kada poskidam sve ovo kompatibilno sa neta u PAL-u), jeste da pokusam i probam na RGH-a pokrenuti neku NTSC klasik xbox igru (ako to moze molim da mi se potvrdi da ne gubim uzalud vrijeme).

Jel ovo znaci da dolazi u obzir samo i iskljucivo onaj ORIGINALNI Xbox 360 interni HDD? Nije moguce ubaciti neki obicni 2,5 inčni, formatira, i upise serijski broj konzole, ili moze i to?

Interni hdd, ne mora original znamo da rade svi na rgh :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

OK, hvala. Imam jos jedno pitanje. Koliko sam shvatio, ovo se odnosi bas na one prave Xbox igre (retail) List of Xbox games compatible with Xbox 360 - Wikipedia. Da li mi je interni HDD potreban ako zelim da pustim neku od onih igara sa Xbox Originals spiska? To su one Xbox igre koje su dostupne za download sa Marketplace-a. List of Xbox games compatible with Xbox 360 - Wikipedia