Tutorijal: Kako aktivirati PS Now iz Srbije

Evo da javim. uplatio 14 funti (jednu funtu plus zbog taksi ) na entropay, uredno platio, prosla uplata sve ok :slight_smile:

Samo da dodam, da samim tim da se radi o engleskoj entropay kartici i engleskom paypalu, nema dodatnih troskova za uplatu :slight_smile:

evo dokaza, PS now kosta 12.99 gbp

Jel ima razlike u Sonijevim ekskluzivana na US i UK? Posto postoji razlika u 100-tinak igara ne bih da neke propustim.

Za 150 igara imas vise na US PSN, od UK PSNa.

Znam to ali third party igre me ne zanimaju.Znaci samo eksluzive koje su izasle za PS3.Ne bih da neku propustim da npr ima na US a nema na UK.Zato pitam jel isti broj eksluziva ako jeste da uzmem onda UK.

Mislim da je isti broj igara kad je Sony u pitanju. Razlika u ponudi igara se najviơe razlikuje zbog izdavača i peripetija vezanih za prava. Sony nema tih problema, te je ponuda valjda ista. Nisam sad iơao i pregledao svaku igru, ali bi trebalo da je tako.

Uradio sam sve kao gore navedeno ali opet mi trazi da unesem kreditnu karticu. Da li jos uvek radi ovaj metod?

probaj da uneses i entropay karticu

Jel ova metoda i dalje funkcionise? :slight_smile:

ne znam zasto ne bi?

Radi 100%, ja aktiviro’ pre par dana :slight_smile:
Kontam pokusati i US varijantu, ima neka promocija 10$ za 1 mesec.
UK varijanta je 13 funti mesecno, sto izadje malo manje nego 20$ (koliko je inace u US).

Ja sam probao, ali mi trazi da pored paypala prijavim i karticu, ako prijavim entropay onda nece ne prihvata broj kartice

Meni je prihvatio tu entropay karticu, ali sam prvo ubacio paypal.
Veoma je bitno da svi nalozi budu UK (entropay u funtama), sa odgovarajucim adresama i telefonima.
Ako stavis npr Edinburg, onda mora i odgovarajuci zip kod i telefonski broj.
Akiris je sve lepo napisao, mora da radi


1 Like

Meni je proslo, ali direktno sa entropaya, sa paypala nece, ne znam zasto, jel treba mozda da se prebaci novac sa entropaya na paypal?

bitno je da je proslo. samo sibaj na entropay i placaj direktno sa njega

A zanima me za inace, kako da platim sa paypala, kako da ubacim novac na paypal nalog

paypal je samo redirekcija. umesto da koristis svoju karticu i svaki put unosis brojeve, i podatke, jednom uneses u paypal, i onda svaki put gde postoji paypal opcija samo imas username i password za paypal login i platis.

Ali i dalje koristis tvoju internet (ili bilo koju) karticu, samo ne dajes direktno tvoje podatke svaki put, sto ti je u neku ruku i dobra zastita od kradje. jer kad placas preko paypala, nigde ne prikazujes tvoju karticu.

1 Like

Hvala, nego me zbunjivalo zato sto mi je sony odbijao paypal i trazio karticu, pa zato pitam da li treba da se prvo prebace pare na paypal

Pozdrav,

Pratio sam korake i meni izbacuje Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments.

Da li je to mozda sto ima US ps nalog ili zbog neceg drugog?

Pozdrav

edit: napravio sam UK PS nalog i uspeo da dodam UK paypal

Ako ti je US nalog, svuda gde u tutorijalu stoji UK ti staviĆĄ US.