Tutorijal: Freestyle File Manager

U ovom tutorijalu bice objasnjeno kako da prebacite igru sa Eksternog HDD na Interni HDD, koriscenjem Freestyle File Manager.
Pa krenimo
Na levom delu ekrana je odrediste, desna strana predstavlja izvoriste fajla ili direktorijuma(igre). Kada zelite da prebacite igre sa desne strane stanete na direktorijum, pritisnite “LB” Left ShifT + “A” u ovom slucaju to je kopiranje, odradite ovu komandu.


Kada uradite ovo pokazace vam se ekran koji izgleda ovako, na zavrsenom ekranu pritisnite “A” za OK

Ovo je izgleda ekrana sa uspesnim prebacivanje.

Ovo morate raditi kada god ubacite novu igru na HDD, FSD je potrebno da proveri izvore igara I da azuira bazu. Potrebno je kliknuti na Start Manual Scan.

Hvala ti za ovo i za danasnju telefonsku pomoc oko instalacije igara :tap: . Fercera sve …uhhh,bice neprospavanih noci i tuce izmedju klinca i mene za kontroler… :poolparty::lol: . Ako navracas o ove moje krajeve,javi se obavezno da se oduzim , domacinski :beer::beer: .

Pozdrav svima. Novi sam na forumu i pokusavam vec par dana da pronadjem na netu zasto mi se u FDS pojavljuju samo naslovi igara bez Covera iako uradim manual scan?
Hvala unapred ako mi mozete pomoci oko ovog problema

iz razloga sto nemas izlaz na internet. pozdrav