Tutorijal : CFW Rogero 4.40 v1.03 spoof 4.41

Ovaj TUT je samo i iskljucivo za Rogero CFW 4.40 v1.03! Nisam testirao na drugim CFW pa ne znam kako se “ponasa” spoof na njima!

Nakon sto ste ubacili Rogero CFW 4.40 v1.03 primjeticete da ne mozete na PSN jer je izasao novi FW pod oznakom 4.41! Momci iz REBUG-a obezbjedili su nam mali programcic koji rijesava taj problem!

Prvo sta treba da uradite (nakon sto ste uspjesno ubacili CFW Rogereo 4.40 v1.03) :

  1. Uzmite neki USB stick - formatirajte ga u FAT32

  2. Idete na :

4.41 Version Spoofer 2.3 – 4.21 / 4.30 / 4.31 / 4.40 | Codename: REBUG

  1. Procitate malo sta pise na sajtu!

  2. Preuzmete Spoofer

  3. MD5 - po zelji i potrebi ali ako preuzimate s oficijalnog REBUG sajta sve je OK s file-om

  4. Ubacujete SPOOFER na USB - upalite PS3 - ubacite USB - Idete na Install Package i instalirate isti

  5. Nakon toga u meni-u ce vam se pojaviti spoofer. Pokrenete ga. Kad pokrenete pritisnete L1 + X. Nakon 2 sekunde pisace vam da je instaliran i vidjecete 2 nove opcije - Install i Uninstall. Naravno, vas zanima INSTALL i zato opet pritiscete L1 + X. Konzola ce se restartovati - to je normalno

  6. Pogledajte u da li je vasa konzola sad 4.41 - u 99.9% pisace 4.41!

  7. Uzivajte na PSN-u! (nije Live ali je dzabaka…) :wink:

/DONE

Evo i mali video stavas ceka :

https://youtu.be/rjKJIHXHMQY

NAPOMENA :

Autor ovog teksta ne odgovara za stetu ukoliko se desi! Pratite TUT i bice sve OK! Ne trazite bzvz na YT druge klipove jer ce te pogresiti i gledati klip na kojem se radi u REBUG 4.30 CFW a NE Rogero 4.40 v1.03 na kojeg se ovaj TUT odnosi!!

Pa jel može da se igra bezbedno GT5 na PSN kad se instalira ovo čudo i da se preuzmu besplatni sadržaji za ovu igru?

Nisam probao za taj besplatan sadrzaj ali mislim da moze. Bez problema. Danas sam igrao Crysis 3 MP i dobio neki bonus sto sam pritusnuo…nesta i usao na…neki forum

Trebalo bi da moze ako jedna igra radi sve igre rade na PSN.

Postoji jos jedan nacin-provereno radi na OFW-na CFW nisam probao jer ga nemam
Pomocu ovog malog programa Yet Another Bypass 1.8 ,licno sam ga koristio(nisam hteo iz principa)da updejtujem firmawere
Neznam kako radi,ali radi-skidao sam demo naslove i logovao bez problema
How to use:

  1. Start bat file YABStart
  2. Set up on PS3/Proxy Seetings IP: of your computer
  3. Set up on PS3/Proxy Seetings Port: 27 u can change them on config folder (port.txt)
  4. Connect to PSN

Succesfully bypassed 4.30 on 4.25, 4.21 probably works too.

@cotojestwtf/cotojwtf

Supported Regions: EU, US, AU, JP, UK.

Changelog.
All versions are created to do same thing connect to PSN with lower FW. Passphrase is only changed.

Radi spoofer bez problema, ja stalno igram pes 13 i fifu 13 i god of war ovaj zadnji, već podrugiput koristim spufer dok neizađe cfw 4.41. Do sad je radilo bez problema, zašto nebi i sa drugim igrama, pozzz.

ako si dobar u pesu mozemo koju da opalimo,gde si nsao kljuceve za onlaj u pesu i fifi ,treba meni a i breb bi bio presrecan :slight_smile:

Druže odličan tutorijal, svaka čast!

Mogu li te zamoliti da mi objasniš ili napišeš tutorijal kako se mogu online igrati, igre koje zahtjevaju online pass. Kada npr. hoću da igram god of war ascension traži mi online pass.

Hvala unaprijed

Možeš da se igraš online ali nećeš dugo ko ni ja sastavio sam manje od mesec dana i popio ban ,jedini način da se odbanuješ je zamena ID koji košta 20 evra.Pa ti vidi dali ti se isplati biće kratko ali slatko.

Izasao Rogero 4.41 CFW poslednji od Rogera izgleda.

Izašo stvarno još kad bi izašo neki uniban koji stvarno radi da se odbanujem pa da te častim inače odlično ispraćeno.

jel ga neko stavio? vidim ToolBox nema izbacio ga je

sad ce nova tema za to pa cemo tamo o njemu

Izasao sdk(ili kako im se vec zove tim) spoofer 4.46 i kod mene radi super,tlou igrao 2h i kida,postavljam link spoofera kasnije jer sam na fonu trenutno

s obzirom da je izasao 4.46 FW a i 4.41 jos pre ovoga, da zatvorimo ovu temu

LOCK