Tutorial: uTorrent i RSS

Da li je moguce da su ljudi postali toliko nesposobni?!?! Sazvaces im sve i ne mogu ni da procitaju. NIKAKO ne mozes da se registrujes na BG.

Jel moze link teme za pozivnica na BitGamer

Ne znam sta ce ti tema za pozivnice, ja prvi ti nikad ne bih dao pozivnicu.

Čuo sam od pojedinih torentera da ako se koristi fiksna IP adresa da je mnogo lakše da ti hakuju naloge na trackerima .

Pa ne znam kako. Ponavljam, to je lokalna ip adresa, tvoja prava IP adresa je i dalje dinamicka. To mozes da proveris lako na nekom od sajtova koji ti prikazuju tvoju IP adresu. Ti torenteri su verovatno mislili na pravu staticku IP adresu koju dobijes od provajdera.
Cak i ako ti je ukljucen DHCP on ce da menja adrese samo u rasponu od 999 razlicitih adresa.

Pa sto onda postavljas turijal ako vecina korisnika nemoze da se registruje na BitGamer? Mozda si hteo nesto da istaknes s’tim? Ne znam, al po meni je cist idiotizam! Fala Bogu da nisamo spali na samo taj jedan turrent sajt, postoji i mnostvo drugih, dobrih torrent stranica tako da te “umisljene pozivnice” nisu potrebne…

Za ovaj tutorial koristicu BitGamer jer dosta nas je registrovano na njemu. Ali princip je slican i za ostale trackere.

BitGamer je samo uzet kao primjer. I nije lijepo koristiti tako tesku rijec, bez obzira je li direktno upucena njemu ili ne

Ako znaš bolje, snađi se sam, čovek je lepo napisao da je uzeo BitGamer za primer, da može i za druge trackere da se koristi ovo, a pozivnicu ti niko ne bi dao jer te ne znaju i neće da uzalud troše pozivnice i status jer kada pozuvu nekog i taj neko bude banovan ili leecher onda oni gube kredibilitet i neće dobiti pozivnice ili će ih banovati, tako da je parola snađi se.
A ovo sto si napisao je krajnji bezobrazluk, sve ti lepo napisano i rečeno, još se žališ i vređaš…

Princip je isti za sve trackere. BG sam uzeo za primer jer dosta nas smo clanovi tamo. A i pozivnice se dobijaju relativno lako. Problem je u tome sto niko pozivnice ne daje clanovima koji su se tek pojavili na nekom forumu, jer ako ja tebi dam pozivnicu i tebe banuju, i mene ce. A ja sam vec rekao da tebi licno ne bih nikad dao pozivnicu, jer ako ne znas da koristis search opciju na nekom forumu onda verovatno neces znati ni da odrzavas dobar ratio. Bilo je potrebno da drugi clan ode na search, da tebi nadje temu, i da ti kopira link jer je tebe mrzelo da to sam uradis. ?!

Bilo bi dobro da neki dokon moderator malo uljudi ovu temu, tj. da pobrise sav ovaj offtopic.