Trilema

Pa ako mislis da ces do nove Zelde naleteti na bolju ponudu, onda nemoj da ga uzmes sad.

Uzmi ovo sa slike. Ali samo ako ide i stoljnak u paketu :slight_smile:
Znas sta cu reci, ipad :wink:

Na kraju se promolila jos jedna opcija.

  1. PS4 za nesto ispod 300e

E kupi juga!

Ipad bez razmisljanja,jos je cena stvarno smesna :slight_smile:

PS4. Ispadoh fanboy, prvo sam predlozio PSVitu i PSP, a sada PS4. Barem znas da nece biti nedostatka naslova :hihi

U narednih dan-dva cu vjerovatno uzeti ps4. A onda kad izadje Halo 5, eto mene sa XO :slight_smile:

Ako je lepo očuvan što da ne.

E mojim mukama nema kraja. Taman sam se odlucio na ps4, i usput se sjetim da on ima samo HDMI out, a ja se selim za par dana u novi stan i novi grad, i moj dragi full hd tv ostaje kuci.

F
M
L

Ja sam ti lepo rekao, kupi juga! :slight_smile:

Sta da radim sa kusurom, da kupim ipad? :smiley:

Pa naravno! To pricam od starta. Jugo i ipad. Kada stavis ipad u juga imaces fenci juga. :slight_smile:

Ako imaš para uz ps4 uzmi onda i neki monitor, imaš ih sa HDMI-om za nešto sitno preko 100 evra.

Moze i adapter pa na DVI.

Mada za razliku od ostalih ponuda cena za PS4 nije bas toliko povoljna… novi su oko 350. XO kod Nese 320 a to vise volis.

Wii U i sam ganjam preko oglasa, i dobra je bas cena. Bas steta sto je u RS. Ovde ih nema ni za lek. Za PS3 je jos bolja, 50% ispod koliko se ovde prodaju polovni. Sta god uzeo od ta dva neces mnogo pogresiti…

Ipad nemoj… meni licno najmanje zanimljiva opcija. Tri generacije star… vreme je da se vratis medju hardcore gamere, to nam je u krvi, batali casual. :slight_smile:

Igore bar su slatke muke :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bas sam sada neodlucan. Lomim se izmedju ps3 i ps4. Na ps4 bi odigrao GTA, TLoU, i jos par igara koje bi gustirao, ali odmah u glavi imam racunicu da za dva mjeseca moram uzeti jos i tv/monitor.
Ps3 opet bih igrao zbog Resistance serijala, imao bi sta da igram neko vrijeme, jos uz to dosta je jeftin sada.

XO kad sam vidio cjenu odmah sam pomislio da bih uzeo, ali to je konzola, ja igara nemam, niti mi je uplacen XBL, dok ps+ imam, i jos gomilu igara na nalogu. I XO takodje ima samo HDMI izlaz :confused:

Onda kupis PS3 i odigras isti taj GTA i TLoU i sve ostalo sto si planirao na PS3. :slight_smile:

Say what now?!? :smiley:

Sent from my D6603

Nisam ljubitelj remastera ali te 2 igre što si naveo OBAVEZNO na ps4. TLOU meni mnogo bio upečatljiviji doživljaj sa onim zvučnikom na kontroleru, baš mi bilo drago što ga nikad nisam ni pola prešao na prošloj generaciji. Do te igre nisam video poentu tog zvučnika.
A što se gta tiče pa ne samo zbog onog first person viewa, nego igra izgleda za 3 klase bolje i radi toliko fluidnije da je to neuporedivo. A online-a na prošloj generaciji bar na sonyju je apsolutno rasulo, ne možeš da nađeš session bez cheatera. Ispadne isto ko ja konj što sam igrao 6+ meseci i digo se do 130tog lvla ko neko dete koje dođe i plati za rank.

Ne vidim zapravo poentu kacenja bilo.cega na stari TV. Stekaj pare za bolje dane i rasturi se od igranja Wii-a. Mario Galaxy place za paznjom. :slight_smile: