Trilema oko patika

Posto u skoro kupujem nove patike za basket.Troumim se izmedju ovih





Zavisi gde planiraš da igraš basket? Beton ili neka druga podloga?
Ove prve imaju očajan đon i neće ti trajati 2 meseca na betonu ako igraš često.

Planiram na parketu.Ne verujem da cu igrati na betonu

Onda ove treće definitivno. Bolji je mnogo đon na njima. Mislim da je to Crazy light 3 model.

Zavisi od više faktora. Meni npr izgleda što se tiče druge su najlepše, a ove prve durant ili koje su već sa ovim fluorescentnim drečavim bojama je meni nešto najodvratnije ikad, obeležje ovih novih air max generacija.
Takođe ne bi zanemario faktor udobnosti, meni lično je tu u globalu adidas uvek više odgovarao od nike-a a i bolje čuvao zglob.
Ne znam jesi li gledao nešto od and1 asortimana. Jesu dosta “pali” poslednjih godina i nisu više toliki faktor na tom tržištu ali jako kvalitetna marka, udobne, izdržljive i naravno i lepe. U Engleskoj recimo (gde se doduše katastrofa slabo išta tog tipa prodaje) su njihove patike bagatela, za 20-30 funti da padneš na pedu od izbora.

A kakav je kvalitet ovih drugih

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Druge su očajne za basket, skoro i nemaju đona.
Nisam ljubitelj Adidas patika, ali jeftini Nike modeli su smeće neviđeno. Znam šta pričam jer sam promenio bar 20 patika za basket. Za beton samo XD Nike đon naći jer jedine dugo traju, a za salu svake bolje Nike ili Adidas su dobre. Sad da uzimam uzeo bi ili Hyperdunk 2015 ili Rose 5

Znaci trece definitivno

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Inace to je OWNTHEGAME model

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Sto se same lepote tice meni su ove druge najlepse, ali lepota je prolazna… :D, tako da…

adidas zbog udobnosti i lakoce patike, ne osetis ih. Ove nike su bas 2x teze…

Znaci kada gledam djon treba da bude ovako debeo kao na ovim adidas

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Pa logicno jer se na betonu djon trosi, beton je kao smirgla i posle par meseci ode pola djona. Tako da je debljina bitna. Al nista ti ne vredi ako je patika teska i tvrda kao cigla… Rose patikne su meni ok mada uglavnom mnogo vise volim dizajn i Nike brand.

Mada vrlo je moguce da necu uzeti neke od ovih vec nesto cetvrto posto idem u grcku za 1. Maj pa cu videti cene mozda uzmem i Rose 3.5 ili 4

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

nike kd7 ili air jordan xx9,ostalo iz ove teme sto ste navodili nisu vredne poredjenja mada je to uglavnom sve isto na parketu…

Ja sam imao prve(druga boja, ali nevazno) i veoma se brzo strose i raspadaju.Meni su pukle na po 3 mesta i djon se odvalio.Prvo sam igrao na parketu, a posle na betonu su se same dokrajcile [emoji53]

Da moguce je da cu uzeti i Crazy Light 3 ili neki od Hyperdunkova

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk