Tri lampice na XBOX 360

Pozdrav,imam Jaspera koji me evo perfektno sluzi vec tri god.Danas tokom paljenja upalile su mi se tri crvene lampice,a to je inace prvi put do sad.Napominjem da je prilikom paljenja na njemu bila neka tkanina koju drzim na xbox-u dok je ugasen zbog prasine,a ona pokriva celu njegovu povrsinu i one izlaze ventilacije,inace stoji vertikalno.Ugasio sam ga,sklonio tkaninu sa njega,iskljucio napajanje na desetak sekundi,i ponovo startovao,ali ovaj put bez problema.Da li je razlog ovoga pomenuta tkanina,ili je gpu ili slicno krenulo da riknjava?

Verovatno su ti se te lampice pojavile zato sto ti power cable nije bio dobro ukljucen u xbox , na power brick-u je sigurno bilo zuto svetlo a ne zeleno . I bolje ostavi svoju konzolu na mestu sa dosta ventilacije i ne stavljaj nista preko onih ventilatora na kraju konzole.

Moguce da je power cable,posto sam prethodno raskacinjao kablove radi prebacivanja konzole.

Nadam se da će ovo pomoći:

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=13280&p=229093#post229093

P.S. Ja bih ti posavetovao da skloniš tu tkaninu, a kada se nakupi prašine, samo ga ocistis.