TopSpin 2K25 | Official Teaser Trailer

Pa mozda jeste trac, pojma nemam iskreno. :smile:

Pa moraju i neki DLC da prodaju posle… :grin:

2 Likes

Tako je. Ne voli Nola igrice, smatra ih gubljenjem vremena jbg :smiling_face_with_tear:

Najbolja tenis igra. Sa sve onim mini igrama, dobro zezanje bilo. :rofl:

1 Like

Ja nisam tenis obožavatelj ali smo drugar i ja pržili neki Top Spin ko blesavi na 360. Odličan gejmplej, bukvalno ide loptica tamo gde želiš.

1 Like

Pa dobro, nije mnogo daleko od istine :joy: I meni nekad odrasli deo mozga kaže “Da l’ si realan sad što si 4h dana izgubio na igru ne radeći ništa”, ali onda ipak klinački deo mozga preovlada na kraju :joy:

1 Like

jel i nadal misli da su igre gubitak vremena :smiley:

1 Like

Izgleda :grin:

Ili će oni doći kao DLC.

Dobro je. Zadovoljan sam.

grafik

1 Like

Ok spreman sam da uzmem platinu. :grin: :+1:

Edit: ok uskocio sam sinoc u 00:00 da probam i igrao sam do pola 2 i sada ne znam gde udaram. :zzz: Gejmplej je odlican ali igre ne podrzava HDR. :smiling_face_with_tear: mini razocarenje. Takodje neki likovi ne lice bas na real life verzije. Od oniga sto sam video, aj Federer, Serena , Iga, Tiafo, Fritz jos su i solidno odradjeni. Alcaraz onako na granici, a jadan Andy Marej izgleda kao asset iz Mafia igre. :grin: Hangar13 jednostavno uzeo random NPCa iz mafije 3, yep lici dovoljno. :grin: Bice ovo dobro ali ce trebati par meseci da ispeglaju neke stvari i ubace nove igrace, obecali su.

3 Likes

Jaoo, kao dijete sam igrao cini mi se da je Virtua Tennis 3 nemojte mi vjerovat, uh ubi nostalgija.

Gledam recenzije na steam-u, mixed, nisu zadovoljni mnogi.
steam reviews

Steam ocene su mixed iz dva razloga. Jedan je jer igra nekima crashuje stalno, ne mogu da igraju, i druga stvar sto je PC verzija iz nekih cudnih razloga inferiornija sto se tice npr fizike odece i tako nekih stvari. Malo cudna situacija. Ja sam hteo uzeti pc verziju ali sam video poteskoce koje imaju ovi sa early access pa sam uzeo za konzolu.

1 Like

Trenutno je skoro nemoguce igrati online jer svi uzimaju Sharapovu koja je totalno OP iz nekog bizarbog razloga. :grin: Ispaljuje topovski forhend bekend nebitno. Bukvalno joj je brzina lopte koju ispali duplo veca od bilo kog drugog igraca. :man_shrugging: :smile: Bukvalno raketa i kada lopta ide na moju stranu, apsolutno sam nemocan:

Sharapova power

Moj mini-review posle nekih 15 sati igranja. Gejmplej je odlican i taman ono sto sam hteo i sto druge tenis igre nisu mogle postici, ali u svim drugim departmanima igra je prilicno losa ili nezavrsena.

Prvo da nahvalim gejmplej, pre nego sto ispljujem sve ostalo. Sto bi rekli minute to minute gejmplej je odlican. Animacije prirodne. Ima u sustini dva razlicita nacina udariti loptu, precision shoot i power shot i oba zavise od tajminga. Svaki power i precision shot imaju naravno forhend, beckhand imaju naravno topspin i flat udarac, slice je slice i volley na mrezi ima 3 podvarijante. Dakle odlicna raznolikost i bas moze biti fenomenalnih poena. Bas je zarazno.

Izbor igraca je jako siromasan. Iz top 20 bukvalno fale najveca imena. To moraju jednostavno resiti ubacivanjem aktivnih igraca a ne da mi guraju Rogera, Sharapovu, Agassia, Samprasa, Serenu itd iste igrace koje sam igrao u Virtua Tennis pre sto godina. Ima toliko mladih, next gen generacija koju moraju ubaciti.

Ono gde nisu siromasni su tereni. Ima ogroman broj, cak mislim da su svi veliki tereni sa ATP toura tu, i cak su verno preslikani u igru. Svi Grand Slam turniri su u igri.

MyCarrier je ok mada ima nekih bas bezveze fora. Igrac se konstantno umara i ako se pocne mec sa manje od 30% stamine ne gine mu povreda i odsustvo par meseci sa terena. Dakle redovno moram da pravim dva / tri meseca pauze kako bi mi igrac bio odmoran i mogao da odigra turnir. Takodje let avionom skida staminu igracu. :smile: Recimo letim iz Australije za London da igram na turniru i sa 100% stamine cu zavrsiti na 90 jer se umorio u dugackom letu. Glupost. :grinning: Kao da je peske isao i morao okean sam da prepliva.

Osvajanje svakog turnira je isto. Nebitno da li osvojio atp250 u Los Cabosu ili Wimbldon, dobices isti pehar iz apsolutno istu cut scenu. :smiling_face_with_tear:

Ima dosta detalja u carrier mode, svaki trener daje odredjene perkove, itd.

Ima brdo kozmetike, i nazalost vidi se da su tu ulozili veliki deo truda, unesto npr u nedostatke gore opisane. Mikrotransakcije galore. Uzas, ali je bar sve kozmetika koliko sam mogao primetiti. Ima naravno i Season Pass.

Uglavnom core igre je dobar, ostalo, i ne bas. Igracu i dalje, cak i sad razmisljam kako bih rado ukljucio igru, ali ne bih preporucio igru nikom za 75€. Bar ne sada u ovom stanju.

E da, ima i ovaj detalj koji je mozda razlog da niko ne uzme igru:

Offline je moguce igrati samo exhibition i traning. Sve ostalo je ne igrivo pa cak I carrier mode.

4 Likes

Imal djokovica noleta naseg?

Nope.

Ali su ga ubacili prosle ili pretprosle nedelje u Tiebreak. Sto je oficijelna igra od ATP-a. Tj. cak je na coveru igre i imace svoj game mode.

https://x.com/tiebreakthegame/status/1781246394734395626?s=46&t=nrdnHcuQLnrP54cvvGagJg

1 Like

Cek jel to dobro razumem da je 90% stvari u igri vezano za online deo i nije moguce igrati u offline-u. A gospoda su se odmah ogranicila da ce upravo ta online komponenta igre biti aktivna do kraja 2026 stim sto mogu i ranije da je ugase ili mogu da je produze.

Pa prosto predivno kuda gaming svet ide. Das 75$/€/£ i mogucnost da igras 2.5 godine ako su milostivi ako ne onda jbg.

Nije to ništa čudno, to rade sa nba još od 2016. To da je većina modova online only im je izgovor za borbu protiv piraterije

2 Likes

Da, naravno bas prvi vikend bili 2K serveri offline, i moglo je samo exibition da se igra.

Ali eto kazu da je to normalna 2K praksa. :man_shrugging:

Edit: evo, pukli serveri dok sam igrao finale turnira. :smiling_face_with_tear: i to nakon sto sam uzeo poslednji poen za pobedu. Uzas. Zivo me interesuje da li ce zabeleziti. Verovatno ne. Kakva jeziva glupost da ne mogu offline karijeru da igram kada serveri nisu dostupni. JOKE!


Lol

3 Likes