Овербурн проблем

Задње две игрице које сам нарезао нису радиле на екс боксу. Тачније, када убацим цеде у икс бокс, препозна је као, рецимо Гирс оф Вор 3, али када је покренем, појави се прозор са грешком и каже нешто у фазону “ова верзија диска није подржана” Нешто тако.

Када сам резао игре, на почетку резања ми избаци нотификацију да је имиџ фајл превелики за ЦД, и понуди ми две опције. Овербурновање и резање докле има места на диску. Ја сам оба пута изабрао овербурн.

Након тога ме пита да ли желим да подешавања за sectors in LO оставим иста пошто не одговарају, ја ту изаберем “да”.

Све реже како треба, онда дође до 97 посто и избаци неку грешку, ја идем ок, и на крају ме пита да ли хоћу свеједно да пробам да завршим резање, ја изаберем да, и он заврши резање али без оног “Operation was successfull”

Help :smiley:

ЕДИТ:

Сад сам читао неке постове, ја сам, након што ми је стигла конзола, после дан два решио да направим икс бокс лајв акаунт, и он ми је тражио апдејт, и ја сам прихватио. Играо сам се на лајву пар дана, и није било никаквих проблема. Јел могуће да то има неке везе са тиме што ново нарезане игре не раде?

ajde prvo da se bacis na citanje MEGA tutorijala kako se rezu igre, nisi lepo odradio posao oko rezanja, kad narezes lepo i probas da pokrenes javi onda kako je proslo

imas sve u TUTORIJALI

p.s.

daj pisi latinicu i to normalno, polomih se citajuci ovo :slight_smile:

“igrice” “cd” - jeres od termina.

@edit

Nema veze to sa live-om nego sa tim da si lose narezao igre.

Da si se trudio da režeš kao što si se trudio da se izraziš na ćirilici, verovatno ovaj thread ne bi ni postojao.

Ja ne razumem gde sam napravio gresku. Uradio sam sve kako pise u tutorialu ali igra ne radi.

A postavio sam temu jer mi se ne trose CD-ovi vise uzalud.

Nisi ti procitao uputstvo kako valja.To je problem.Da si citao kako da rezes XGD3 video bi da obelezavas (WRITE UNTIL THE END OF DISC - Truncate)

Procitao sam uputstvo kako treba. Ne mogu truncate da radim na 3.0 verziji.

mozes samo moras da igras igru sa diska. ne mozes da je instaliras. u stvari, mozes ali nece raditi. ako je pokrenes sa DVD-a radice.

Znaci citava greska je bila u tome sto sam isao overburn?

A sta je sa sectors in LO. Ja sam jos davno upisao onu vrednost. Da deinstaliram imgburn onda?

I to ti lepo pise u tutorijalu da ne cackas imgburn nista vec ostavis ave na auto jer on sektore vuce iz .dvd fajla

Sent from my HTC Desire using Tapatalk