TOP 10 PlayStation 1 igara

Ajde recite sad je l’ ne bi zaigrali makar 3 od ovih 10, bas sada? :slight_smile:

https://youtu.be/h5tOcvjx6jA

Mnogo sporo igraju Crasha bre, kad se setim ja sam leteo preko nivoa :smiley: Pokrenuo sam ponovo neke preko emulatora, ali nije to taj isti osecaj kao pre 14 godina :frowning:

Iznenađen sam da nisu hteli da se ulizuju seronjama koji FF7 dižu u nebesa i stavili ga na Prvo ili Drugo mesto. A i ovaj spisak mi više deluje kao Top 10 najuticajnijih igara na PS1 :slight_smile:

pa to je to, mogu reci da sam igrao maltene ceo spisak :slight_smile: nisam igrao FF i RE jedino

Fali Fighting Force… I ladno nema Crash-a na listi :smiley: Ludaci…

a poceli klip sa njime, wtf?

stvarno usrase motku… izvadicu PSOne od nekud, samo da ga nadjem gde je… a pa imam ja Crash-a pa cak i onaj Nitro Kart heheh

Uh da, koliko smo ovo igrali, cak se i rvali ko ce da bude onaj veliki baja :smiley:

Imas imas ali za PS2 :smiley: Mislis verovatno na Team Racing. Stvarno sramota sto nije na listi, jedna od najzabavnijih igara.

aaaa da Crash Team Racing je na ps1 a na ps2 je nitro kart, svejedno imam oba :smiley:

u vreme PS1 nismo imali net da skidamo igre tek tako, secam se odem na more, a tamo prodaju rezane igre onako na stocicu nekom a ono festa za oci, nema sta nema, kod nas nisam mogao da nadjem tako, secam se da sam kupio 30 igara tada :smiley:

Igrao sam Crash, Resident evil, Metal… a sto se niko ne seti Syphon Filter :smiley:

ne znam, secam se te igre kroz maglu znam da je bila dobra, Logan bese glavni lik ili tako nesto…

Sve te TOP 10 liste su obicne gluposti. Nemoguce je napraviti spisak 10 njaboljih igara jer ih ima preko 100 koju su odlicne. Ja i danas igram na PS1 i tomb raider, resident evil, silent hill, final fantasy, metal gear, gran turismo, colin rally, tekken, tales of destiny, persona, xenogears…milion igara postoje koje su sve vrhunske.

Ukratko top 10 FAIL…:da:

Ko zna po kojem kriterijumu prave ono ovu listu, tipa kao najuticajnije igre iz zanra kako sam skapirao

Elem CMR 2.0 reli u jeeee ako nisam igrao mesec dana bez prestanka heheh

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Po meni najbolje igre za ps1 su

  1. Crash Bandicoot 1 i 2
  2. Pacman world
  3. Tomb raider
  4. Sonic neki ne znam tacno koji :smiley: mozda sam cak igrao to i na segi
    Bilo je jos dosta igara…trke neke, fudbal al ne znam imena…mislim da je upitanju grand turismo 1 il 2, a za fudbal ne znam :smiley:
    Bila je neka platforma, ne secam se imena…ti si neki vojnik tipa delta force ili tako nesto ides i ubijes protivnike…pa mi najtezi deo bio neki kad trebam auto da unistim a se njega neki lik puca iz mitraljeza…ne secam se imena -.-" moglo se igrati i u coopu
    Secam se da je jos bila neka zima na pocetnim nivoima…mozda je i do kraja…nisam nikad presao nisam imao gde da sacuvam igru :D…pa sam nekad ostavljao ps upaljen po par dana da predjem crasha :smiley:

Koja to igra bese i meni poznata, sad si mi zagolicao mastu, a mozak mi ne radi da se setim

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Trazim vec jedno pola sata i nadjoh napokon :slight_smile:
CT Special Forces
CT Special Forces - Playstation 1 - YouTube

Taj fudbal je ili iss, champions league 2000/2001 ili Ronaldo V-Football…
Takodje spyro vrhunska igea bila…

Sent from my CINK KING using Tapatalk

Jeste…ISS fudbal je…sad sam se setio kako kaze kad se pali igra :smiley:

parasite eve
tomb raider 1
RE
crash
and so on…

Tomb raider 1, MGS, RE i jos par to su bre igre a ne ova danasnja boranija :slight_smile:

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

realno, lupa te nostalgija. imas MGS4 koji je do jaja, TR isto. RE je vec neka druiga prica…