Title Update i Covers

Kod rucnog ubacivanja TU i Covers gde sta i kako ide ? I da li moraju svi TU od prvog do poslednjeg da se ubace ( pretpostavljam ) ili moze samo zadnji ?

samo se zadnji TU ubacuje, najlakse je sa xbox contant menager, a za covers, kucas u internet browser one brojeve u donjem levom uglu fsd i sve je lako

Probacu xbox contant menager. A za covers te nisam razumeo.

TU guras u cache folder ili na ovu putanju HDD:\Content\0000000000000000\folder-igre-oni-brojevi\000B0000
napravis folder 000B0000 ako ga nema

Aha. To je paralelni folder sa DLC folderom ?.

Dabome, DLC ide u 00000002 cini mi se, stoje jedan pored drugog… Inace, desavalo mi se sa DLC-ovima da ih ubacim u folder i da udjem u igru i da se ne aktiviraju, onda izadjem udjem ponovo i prorade… sto ne znam, al bar rade nekako…

Da, u pravu si. Tako treba kao sto si rekao. Probao i radi. Hvala rockrepublic. E sad jos samo Covers da provalimo gde idu i resili smo enigmu :slight_smile:

Mislim da bi trebalo da moze preko webUI-a, uneses ip adresu boxa (pise ti dole levo koja je kad je box ukljucen i udje u fsd) i moram da probam danas jer nisam tako radio nikad pa ne znam sta sve treba, meni skida sam sa neta sve covere.

Ja nikako ne uspijevam instalirati title update. Skinem ga sa xbuc-a sa odogovarajučim media id-om, smjestim ga u HDD:\Content\0000000000000000 itle-id\000B0000. Ali prilikom paljenja i grice xbox ne povlači taj update. Zatim sam provjerio jeli se title update uopće smjestio na xboxu tako da sam otišao pod memory settings-games and apps- i tamo normalno vidi taj title update. Može pomoć?

Uspio sam, TU sam stavljao na xbox memoriju. prebacio sam ga sada na flash i sada radi…