The Witcher 3: Wild Hunt

1 Like

Sinoc sam pogledao The Witcher: Nightmare of the wolf.
Velika preporuka za ovaj anime. Na netflixu je.

Radnja je o tome kako je Vesemir postao witcher, njegov put dok nije postao Witcher i o polozaju Witchera u univerzumu u to doba.
1h20min traje, taman. Topla preporuka.

Sad hocu knjige da krenem da citam po redu.
Imam svih 8 knjiga u PDF na srpskom, ako nekog zanima da mu posaljem.

Mada ja hocu da nabavim stampano izdanje, dovoljno blejim u ekran, ne mogu da scrollujem PDF ispred laptopa da bi citao knjigu.

2 Likes

9 Likes

Mozes meni poslati PDF ?

posalji mi mejl

Ja sam trenutno na desetom pokusaju da odigram Witchera. :grin: Ovaj put se vise bavim modovanjem neko samim igranjem. Juce i danas sam cackao i dobio neki look&feel kojim sam zadovoljan. Malo otklonio jarke boje, stavio Photorealistic ReShade, i ubacio Cavila za Geralta. :upside_down_face: Ne znam da li se to smatra za “bogohuljenje”, i did it anyway. Uglavnom izgleda fenomenlano trenutno, pa cu verovatno odigrati.

4 Likes

Ah da. I ja sam se opet vratio na Vešca. Obrnuo sam već jednom base igru, ovog puta planiram opet base + oba dlc-a. Igra je remek delo nad remek delima. Sad mi se dešavaju neke stvari koje nisu kad sam prvi put prešao. Donošenje odluka zaista utiče na priču u igri, nije samo radi reeda.

1 Like

@ph1beropt ja sam mislio da sam zakasnio sa igranjem Witchera ali ti si oborio sve rekorde. :smiley:

Ne znam dje je tacno zapelo prethodnih 9 puta, ali i meni je trebalo vise pokusaja da se uhodam i da malo dublje zagazim u epski quest, ali nakon toga zavrsio sam celu igru i obe ekspanzije.

Izdrzi prvih 10 sati, bice lakse. :sweat_smile:

1 Like

A ne znam. Imam vidim 20 sati in-game na Steamu, verovatno isto toliko na Xbox-u. Nije nikada kliknulo u smislu da nije bas krojeno za mene sto se tice settinga igre. Ima ono kod mene, cim ima neki oblik zmajeva u igri, odman mi se ne igra. :slightly_smiling_face: Tako da igrao sam je, ali sada cu je nadam se zavrsiti kada sam vec ovoliko vremena ulozio da je graficki pimpujem. Iako i u vanila verziji se igra neverovanto dobro drzi za svoje godine.

1 Like

U base igri nemaš nijednog zmaja, za dlc nisam siguran.

1 Like

A jel. Jbga. :grin: Dobro, napisao sam “neki oblik”, mislim generalno na velika mitska / imaginarna stvorenja sa velikim krilima. Evo sada sam lovio neku veliku kokosku sa krilima, mogla bi kao zmaj u mraku da prodje. :grinning:

1 Like

Haha, da, to je prvi, ali mislim i jedini fight tog tipa. Ostala stvorenja su manje vise humanoidna. Fantastican RPG, definicija epskog. Blood and Wine takodje fenomenalan.

Gde si ga modovao na ovog novog Supermena, zaboga. :woman_facepalming:

1 Like

Ako posmatras kao posebnu igru, takodje fenomenalno. 35-40h bar.
Hearts of Stone je kraci, 10-15h i ima neverovatnu pricu.
Gaunter O’Dimm… :slight_smile:

4 Likes

Jel hoce neko Steam account sa igrom?
The Witcher 3 Complete edition.

Kreten danas kupim na G2A nalog sa igrom, misleci da je key, moja greska.
Sad imam complete edition nalog. Ako nekom treba, nek se javi.

P.S. Steam code.