The Witcher 3: Wild Hunt

Ja sam četvrti ili peti :joy:

Blago vama… Sta bih dao opet prvi put da igram. Ali nema veze preci cu je 4i put sada :slight_smile:

I da, ne znam kako ali blood and wine sam samo 1 put presao, tako da to mi je kao da i nisam igrao :smiley:

4 Likes

Ja sam uvek drugi, eventualno treci… :thinking:

peti ili šesti

4 Likes

Ne bunim se :joy:

1 Like

Na Pc-u je imam, switch, ps4, xbox…Nikada je pokrenuo nisam :joy:

1 Like

Ispade da su oni koji su igrali u manjini :grin:

2 Likes

Ja prešao dva puta, drugi put kada su ubacili 60fpsa kao aj da probam i prešao celu igru :grin:
Skinuo je i sada da vidim kako izgleda ali nije mi to više to, ipak se vidi zub vremena koliko god da su je ušminkali, videlo se i lepše u međuvremenu…

Svaka cast onome tko ima vremena da ovo okrene vise od jedanput. Meni je sest mjeseci trebalo za zavrsiti je.

3 Likes

Će probam baŝ danas :joy:

2 Likes

Najbolja igra svih vremena, ende.

3 Likes

4 Likes

Jednom i da se ja složim sa tobom…

Odlična igra svakako i svakako jedna od igara koje su obeležile prethodnu dekadu ali definitivno ne najbolja ikad, ono ni blizu.

Po meni je nekako malo previše razvučena , ima i previše dosadnih i nepotrebnih side quest-ova koji malo ubijaju dinamiku igre, takodje i onaj sistem kraftovanja su malo nepotrebno zakomplikovali.
Po meni igra bi bila idealna da je za jedno 25% kraća i da je sistem borbe malo raznovrsniji i dinamičniji a sistem kraftovanja malo pojednostavljen (recimo gejmplej odnosno borba sa Ciri mi je bolje legla nego sa Geraltom) .

No sve u svemu svakako odlična igra. :wink:

Ja kojem igra nije sela ne mogu reci kakva je jer nisam dublje zasao,ali ono sto mogu reci za side misije da nisam cuo bas ni jedan komentar da su lose nego fantasticne.

3 Likes

Bas naprotiv, side questovi su najbolji bas u ovoj igri i svaki ima neku svoju priču.
Nije idi od a do b odneai ovo i ono.

A sve i da neces da ih igras, ne moras zato i jesu side.
Sto se svega ostalog tice, ovo je rpg a ne action adventure igra. Ti bi assassins creed a ne rpg onda.

da ponovim, najbolja igra ikada!

1 Like