The Witcher 3: Wild Hunt

Hmm… Kad sam video ray tracing na konzolama, nije bilo baš najsjajnije. Na high end pc-u se vidi odraz u vodi i sve top kako su pokazivali, ali kad su na kratko pokazali konzolnu verziju, onaj odraz niđe veze sa šumom i brdima u pozadini. Jedva i primetih razliku da nisu crtali šta su sve ubacivali. Pc će ovde da briljira, konzolne verzije mislim da neće biti previše različite. Ali svakako ću da sačekam pa ću napokon da igram kao čovek (od početka do kraja :joy:)

1 Like

Iskreno neke stvari su u Next Genu ok, dok neke su mi bolje u originalu. I drago mi je sto su onaj vetar smirili u Next Gen-u.

2 Likes

Šteta što nema nove verzije igre, pa da može da se uzme još 1000G :joy:

3 Likes

Lepa vidljiva razlika na 4.59

3 Likes

Čekam Digital Foundry da objasni šta je šta i ima li stvarno nekih razlika koliko su objašnjavali u prezentaciji. :smile: Oni će da prodru u anale i raskrinkaju sve deo po deo :joy:
Ova poređenja old gen vs RTX 5milionai3iljade grafička poređenja me ne interesuju baš, svakako se pc verzija razlikovala od konzolne plus silni modovi koji postoje ono je bolest.

Mene manje vise grafički update i stara verzija predobro izgledq na xsx u 4k 60fps, vise bih voleo da su malo ispeglali kretanje i borbu to je jedino sto mi je smetalo, previše veštački, ovo mene zanima kako su odradili, Netflix dlc