The Witcher 3: Wild Hunt

Probaj witcher 3 da igras na onoj bones tezini iliti najteze. Itekako sve dolazi do izrazaja i pet u glavu, totalno druga igra. Svaki fajt sa nekim mini bossom ili bossom je full priprema bas kao u knjigama. Uboli su svaka cast

Post iznad sam i napisao jer govorim iz iskustva. Prešao sam cijelog Witchera i Cyberpunk na najvećoj težini i nema nikakvog zadovoljstva u tome. Very hard je na tipično lijen način napravljen tako da tvoj lik prima +500% dmg ili koliko već i umire u dva udarca. Sve se svodi na spamanje quena i light attacka jer sve ostalo je prerizično. Te priče o “pripremama” su preuveličane i možeš okačit mačku o rep zato što na višim težinama nije problem tvoj damage ili njihov health nego isključivo damage koji primaš. Borba i neprijatelji su općenito nezanimljivi tako da ih je najbolje što više skratiti kako bi došao brže do priče i dijaloga. Tko voli gwent ima na PC-u i mod da sve borbe pretvori u partije gwenta :laughing:

1 Like

Danas objavljuju šta nas očekuje u nextgen patch-u:

3 Likes

:top: možda i odigram sad ali warzone me uzeo pod svoje

1 Like
4 Likes

Pa baš u p.m sta koji moj izbacuju prezentaciju u 1080p :sweat_smile:

Pogledaj koliko stara verzija izgleda bolje :rofl:
Kao da sam progledao opet :sweat_smile:

2 Likes

Engine, Technology, and Asset Enhancements

  • Ray Tracing, including Ray Traced Global Illumination and Ray Traced Ambient Occlusions
  • FSR 2 and DLSS 3
  • Dynamic resolution scaling
  • Screen space reflections still used for water, improved and expanded to other materials
  • Higher quality textures (courtesy of HD Reworked modification)
  • Higher foliage density and rendering distance
  • Higher level of detail scaling
  • Higher quality environmental meshes (eg: cobblestone in Novigrad now 3D, not a normal map)
  • Improved asset streaming
  • Further draw distance (eg: rendering of smoke from distant villages)
  • New weather conditions
  • Reduced stutter in cutscenes
  • Bug fixes
  • Ultra+ setting tools for PC (not presets, but a set features to tinker with to extend rendering distance, background character detail, assets, LOD, etc further)

Console Specifics

  • 30fps Ray Tracing Quality mode, 60fps Performance mode
  • Ray Traced Global Illumination and Ambient Occlusions used in Quality mode
  • FSR 2 and dynamic resolution scaling used to maintain target framreates
  • PlayStation 5 haptics and adaptive triggers used for sword impacts, spell casting, etc

Gameplay and Features

  • Photo mode
  • New optional camera, closer and to the side (can be toggled and set for different states, eg exploring, combat, riding, etc)
  • Quick casting of signs by holding shoulder button and pressing assigned buttons, to prevent having to go through radial menu
  • Map filters to remove clutter, such as points of interest and Skellige caches, for cleaner presentation
  • New control options, such as enabling Geralt’s spring via control stick tilt, not a button
  • Hybrid/dynamic hud and minimap options, such as hiding quest markers in general gameplay, viewed when tapping focus mode
  • Subtitle scaling
  • Quest fixes
  • Cutscene pausing
  • Chinese (simplified) dubbing, fully voiced
  • Improvements to other languages
  • New short quest with returning actors (eg: Geralt) for Netflix content, to unlock Geralt’s armour and swords from Season 1 and Season 2
  • New optional outfits for Dandelion and Nilfgaard armour, togglable via menu
  • Cross saves between platforms (eg: take old save from PC, buy game on PS5, import and continue save from there)
  • Additional ‘surprises’, quality of life features, mod integration, etc
3 Likes

Dal će biti naših subova sada?

Koj ce nam ga nas sub :joy:

2 Likes

Ima, vidiš da piše Chinese :grin:

1 Like

Hmm… Kad sam video ray tracing na konzolama, nije bilo baš najsjajnije. Na high end pc-u se vidi odraz u vodi i sve top kako su pokazivali, ali kad su na kratko pokazali konzolnu verziju, onaj odraz niđe veze sa šumom i brdima u pozadini. Jedva i primetih razliku da nisu crtali šta su sve ubacivali. Pc će ovde da briljira, konzolne verzije mislim da neće biti previše različite. Ali svakako ću da sačekam pa ću napokon da igram kao čovek (od početka do kraja :joy:)

1 Like

Iskreno neke stvari su u Next Genu ok, dok neke su mi bolje u originalu. I drago mi je sto su onaj vetar smirili u Next Gen-u.

2 Likes

Šteta što nema nove verzije igre, pa da može da se uzme još 1000G :joy:

3 Likes

Lepa vidljiva razlika na 4.59

3 Likes

Čekam Digital Foundry da objasni šta je šta i ima li stvarno nekih razlika koliko su objašnjavali u prezentaciji. :smile: Oni će da prodru u anale i raskrinkaju sve deo po deo :joy:
Ova poređenja old gen vs RTX 5milionai3iljade grafička poređenja me ne interesuju baš, svakako se pc verzija razlikovala od konzolne plus silni modovi koji postoje ono je bolest.

Mene manje vise grafički update i stara verzija predobro izgledq na xsx u 4k 60fps, vise bih voleo da su malo ispeglali kretanje i borbu to je jedino sto mi je smetalo, previše veštački, ovo mene zanima kako su odradili, Netflix dlc

3 Likes

Svi nesto postuju ovo, ne znam o kome se radi jer nisam igrao do sad :grinning:

1 Like

Ti bolje i da nemaš konzole. Ne znam što uopšte svi mi ulazimo u rasprave sa tobom oko konzola kad ti ništa normalno nisi odigrao. Jebo te kalodjuti :joy:

1 Like

Realno, da je srece da batalim :joy: