The Witcher 3: Wild Hunt

Op

13 Likes

Auuuuuu jedva cekam :heart_eyes:

1 Like

Top top

Ja sam ga samo poceo i mozda posle one obuke imam jos sat vremena igranja, mozda kad bude update probam opet :slight_smile:

Samo da prodjes onog Grifina na pocetak. Posle sve ide lakse. Ako volis taj zanr, ne postoji sansa da te Witcher ne odusevi. Sacekaj update. Ja cu ga svakako ponoviti. Imam complete edition na obe konzole.

Realno, cak i ako ne volis :slight_smile:

1 Like

Odgledao sam seriju, svidja mi se prica. Jedino sto me uvek smaralo kod takvih igara je craftanje napitaka, ludila i slicnog. Assasins creed craft system je tako jednostavan

Meni je Odyssey i Valhalla odlicno dosao :slight_smile:

Taman danas počeo Cyberpunk, kad ga završim samo se nadovežem na Witcher 3. :grin:

2 Likes

Witcher nema aporran sistem kraftovanja. Ono sto je daleko bolje od te Valhale ili bilo kog AC je taj sto da bi dosao do neke opreme, armora, oruzija, treba da uradis neki quest. A svaki taj quest je zanimljiviji nego 80% glavnih misija u AC igrama. Cak i napitke neces stalno kraftovati jer ti nece toliko ni trebati. Ono imaces par njih, health, nesto za magiju, ali neces nositi 10 razlicitih.

1 Like

Ja sam jedan od njih i to samo iz spleta debilnih okolnosti. Krenuo da igram, čini mi se 2017-18, odigrao nekih 2-3h i greškom uleteo u DLC misiju za koju sam bio underlevel, neka pećina puna toksina, krenem levo, otrujem se, desno ista priča, i svaki put me autosave vrati u pećinu, nisam imao nikakav Save izvan te misije i maltene sam zaglavio tu i batalio, pošto nisam našao načina da izađem iz misije.

Ja isto nisam odigrao,čekao sam update

+1
Uzeo na ARG za 110din i cekam next-gen update. :blush:

3 Likes

Za series x

Covek jos 2015. znao da ce Microsoft posle debakla sa Xbox One napraviti za sledecu generaciju konzolu koja ce biti jaca od PS5. Predosetio je skandal CDPR sa Cyberpunk igrom i znao da ce morati da se oduze nekako i da ce za Witcher doci upgrade i s toga je strpljivo cekao 14.12.2022. :rofl:

2 Likes

To @MladenVR sve si pogodio

2 Likes

Ma i mene smara preterano cimanje oko sto gluposti. Treba da zaposlim ministra za napitke, ministra za oruzije, ministra za upgrade da bih sve to pratili timovi ljudi. :woozy_face:

Ali evo ja sam presao nista od tih gluposti nisam pravio. Samo sto nadjem usput i cao. Ako sam ja mogao tako da predjem mozes i ti.

I u Witcheru 3 i CP2077 su sve gameplay mehanike (borba, crafting, loot sistem, skill tree) srednja žalost i tu su valjda samo zato jer jedan RPG mora imati sve to. Najbolje je zato težinu staviti na normal i onda možeš ulja i potione većinom da ignoriraš.

2 Likes

Bas tako sam presao obe :grin:

2 Likes