The Witcher 3: Wild Hunt

A mozda su i prikacili XO kontroler na PC.

Ma jok, misliš da bi ovako izgledalo na PC? Blasphemy :smiley: Takođe, kakav XO kontroler? Na PC se koristi samo KB/M i ništa više :smiley:

Do sada sve verzije koje su prikazane bile su sa xbox kontrolorom , svi PC prikazi .

Evo ga ps4 gameplay

Ajd pogledaj prethodnu stranu :slight_smile:

Auu, oprosti. U pokretu sam vidio da je izasao gameplay i samo ga okacio ovdje ne gledajuci prethodnu stranu. Vidio sam da se iznad pominju xbox dugmad i slicno pa sam racunao da niko nije okacio klip.

Novi trejler, pod imenom Rage And Steel

Kao veliki fan serijala moram da priznam da igra zaista izgleda losije nego sto je najavljivana, nazalost.

U ovom trejleru se bas vidi da to nije ona grafika sa početka ali meni to ne smeta, ko igra igre zbog grafike bolje da nađe drugi hobi…

Hrabre reči :D. Respect!

Ne igram igre samo zbog grafike naravno. Prosle godine sam odigrao Chrono Trigger za SNES, igra iz devedeset i neke. Pogotovo Witcher, cije najbolje strane ne leze u grafici, samo sam malko razocaran to je sve.

Samo neka oni nama odrade ostale aspekte igre kako valja,a to sto igra izgleda malo losije nego u najavi me bas zabole(i dalje izgleda bolje od gomile igara).Svi smo se slozili oko toga i mislim da je vise prezvakano stotinu puta…sacekajmo jos koji dan pa da uzivamo,ja sigurno hocu…

Lepo receno. Doborodosao na forum xbox republike gde niko nije licemeran i gde grafika nije bitna.

Hvala bogu da nas ima još takvih.

Trebali bi da otvorimo jednu retro temu, ne znam da li postoji :slight_smile:

W3 ipak i dalje ima jednu od najlepsih grafika na next gen konzolama, da ne zaboravimo.

Conanov review Witcher 3 :smiley:

Oplako sam klip. Najjaci je Konan

Sto kopiras? Jutros sam ovo okacio na Witcher downgrade ali izgleda da vas par uopste ne citate niti gledate moje postove

Xbone verzija, fast fast, dok traje stream! U emiratima su počeli igru da prodaju ranije

DAJ AKCIJE MALO BRATE ,CRKOH U KRCMI! :smiley: