The Witcher 2: Enhanced Edition Graphics Comparison

https://youtu.be/spA3VOWD33M

jedva cekam da izadje
ali razlike ima majku mu
meni je najvise zao sto su na pc-u meni barem boje mnogo lepse
za xbox mi se cine nekako isprane

Normalno je da ima razlike, ali treba imati u vidu da je Witcher 2 izuzetno zahtevna igra i da ne postoji jos uvek racunar koji moze tecno da ga potera sa svim podesavanjima na max i ukljucenim uber-samplingom. Svaka cast ekipi iz CD Projekta sto su igru “prilagodili” da tecno radi na Xbox-u a nesto slabija grafika sigurno nece uticati na sam dozivljaj igre, ljubiteljima ovog zanra. Inace boje u svim igrama izgledaju ispranije na Xbox verziji u odnosu na PC ali to dosta zavisi i od displeja koji koristimo, te uz odredjene korekcije i kvalitetan displej panel ovu razliku je moguce smanjiti.

Ja sam mislio da ni ovo nece moci x360 da izvuce. Na PC-ju igra izgleda bozanstveno, u rangu Crysis

Sobzirom da je xbox 360 star već 6 godina ja sam zadovoljan izgledom igre nisam imo prilike da igram ni keca a kamoli Witchera 2( PC mi je spor ko kornjača) tako da jedva čekam …

ma ja nisam ni zapaljen za grafiku (mada je fino videti prelepu igru) meni je bitan gameplay prica atmosfera itd…
ali video mi je bio zanimljiv posto se reazlike bas vide
sto nije ni cudno
u svakom slucaju ko sto sam vec reko samo da ovo izdje
prvi presao
i bio mi je super

Mislim da je igra upravo izašla pojavila se na privatnim torrent sajtovima zato uživajmo .