The Witcher 2:Assassins of Kings

Prije par dana na trziste se pojavio The Witcher 2,graficki najlepsi RPG u povesti i jedan od najocekivanijih RPG-ova ove godine.Igra je otkazana jos pre godinu dana za konzole,tako da se na zalost igra pojavila samo na PC-u.Sto se tice PS3 verzije jos se nista ne spominje tako da se nezna dali ce uopste igra izaci na PS3 konzoli.
Dakle o cemu se radi,Entertainment Software Rating Board (ESRB) je danas objavio da The Witcher 2 stize i na nase X-Box 360 konzole.ESRB priprema iznenadjenje za vlasnike X-Box 360 konzole na ovogodisnjem E3.Datum kada ce se igra pojaviti na X-Box 360 tacnije bi trebali saznati takodje na ovogodisnjem E3 sajmu.
Traba napomenuti i ovu bitnu vest da je igra na IGN-u dobila veliku ocenu a to je 9.0 sto je i bilo za ocekivati.

Publisher:Atari
Developer: CD Projekt
Genre: RPG
Console:PC,X-Box 360
Release Date: May 17.2011 za PC,izlazak X-Box bi se trebao saznati na ovogodisnjem E3

[SIZE=“3”]COVER[/SIZE]

Ma ne verujem ja u ovo,Witcher je PC ekskluziva i tako ce i ostati,mada videcemo ali neverujem…

U to uopste nema sumlje,igra izlazi i na X-Box 360 sigurno.CD Projekt je demonstrirao jos na proslogodisnjem E3 sajmu da je verzija za Xbox 360 već dugo u razvoju.

P.S. A danas je Entertainment Software Rating Board(ESRB) potvrdio da igra stize na X-Box 360.

Ova igru iscekujem vec 3 godine, nazalost nisam imao priliku da odigram na pc-u jos uvek, nadam se da cu uskoro imati vremena da je odigram, ali mislim da ce Skyrim biti nista u poredjenju sa ovim. Jedva cekam da izadje i konzolna verzija.

Ja sam igru probao na pc, ali su mi komp stigle godine tako da ne mogu da izvucem pristojan framerate. Ono malo sto odigrah deluje dobro ,igra u startu ima podsku za gamepad i odaje utisak da je pravljena sa idejom porta na konzole. Videcemo sta ce od svega biti…

Super, jedva cekam. Nestao je i poslednji razlog zasto bih zavideo PC igracima. Pure win :slight_smile:

ja ga u najvece igram,nije da hejtujem ali nesvidja mi se sto je igra dobila port za x360 je je ovo bila jedna od ekskluziva za PC tako da ih pc vise manje vise i nema.

Za PC planiram da kupim pocetkom sledeceg meseca (taman dok predjem keca), Xbox verziju cu da piratizujem. Mada bice urnebesno kada CD Projekt, kao pridoslica na Xbox platformi, pokaze jednom Fable-u i ostaloj boraniji kako izgleda punokrvni RPG.

Evo kako izgleda na xbox-u

The Witcher 2: XBOX 360 Announcement Trailer:

Mala dopuna :

Witcher 2 izlazi za Xbox 360 u Novembru ove godine (preciznije jos uvjek nista poznato)

Damn…Jedva cekam 11 mjesec :smiley: Toliko dobrih igara

Stvarno…koje slatke muke cemo imati :slight_smile: sve sami hitovi u novembru :beer:

igra pomerena za prvi kvartal 2012.

The Witcher 2 for Xbox Moved to 2012 - Xbox 360 News at IGN

Igra je sweet ,jedva cekam da zaigram ovo na boxu.

[SIZE=3]**Screenshots:

**[/SIZE]

15 min x360 verzije

Gamescom: The Witcher 2 Demo Video - Xbox 360 - IGN

ja sam je presao a komp i mogu vam reci da igrica razvaljuje,ali je po meni kratka previse,dobroosmisljena, grafika je strava ,puna nekih detalja ali prekratka.