The Razer Edge cloud gaming handheld

Sreća što nemamo svoj Store. Kakvi smo ekonomski tigrovi igre bi koštale 10.000 din kao po radnjama, a popusti za praznike bi bili: “Stara cena 12.000 din, a sada neverovatnih 9700 din.”
Neka hvala, plus što naše kartice više ne bi prolazile nigde osim na našem Store-u tako da sam tu jedino zahvalan za ovu raspalu zemlju. :joy: Inače kad si pomenula život u Bg-u, mislim da će pre da se desi da odeš preko nego što ćeš tamo da daješ 500+ evra kiriju za neki špajz sa poljskim wc-om otprilike. I ja sam u raspalom gradu gde je sve mrtvo ali Bg mi je ispao sa radara već neko vreme.

2 Likes

Microsoft Store već prikazuje cene u dinarima na Windowsu, tako da koga zanima kako bi izgledale cene na Xboxu u RSD, može da napravi mali izlet na PC-u. Promeniš region u Srbiju i na Microsoft Store-u potražiš Forza Horizon 5.

Evo može i ovako:
https://www.microsoft.com/sr-latn-rs/p/forza-horizon-5-standard-edition/9nkx70bbcdrn?activetab=pivot:overviewtab

toliki smo ekonomski tigar da je češko mleko JEFTINIJE nego mleko proizvedeno u srbiji lol.

a recimo biljna mleka za kad se posti ili za vegetarijance je unaffordable 450 dinara litar! a znam jednu osobu (well, njih više. više znam stranaca nego naših lol) biljno mleko je £1.45

hrana nam je overall najskuplja u EVROPI. recimo u nemačkoj je većinski jeftinija. u slovačkoj je meso jeftinije. basically svi oni imaju veće plate a daily groceries su im dosta jeftiniji. propali smo načisto kao ekonomija

3 Likes

Cloud handheld pandemija je pred nama.