The Matrix Resurrections – Official Trailer 1

Posle 20 godina cekanja, ovo zasluzuje sopstvenu temu. Najezio sam se.

5 Likes

Uh, sto je ovo meni ocajno. Sve na istu foru, kung fu, zaustavljanje metaka, pilule, kao neki omaz starim likovima, ni senka od mracne atmosfere iz prvog dela, na kraju neki font kao iz Hallmark produkciije. Gde je industrijal muzika, mistika. Lanin Matriks kao da ce biti meksi, senzibilniji, sigurniji.

1 Like

Lepo ja kazem samo ce da pokvare uspomenu.

Nije los ni Jefferson Airplane, taman mladje generacije da cuju nesto kvalitetno. :rofl:

3 Likes

Suoer izgleda, stylish. Jedva čekam da dođe u bioskope.

2 Likes

Bez pravog Morfeusa? Wtf

Morpheus je umro u the Matrix Online , MMORPG igri koja je izasla 2005 godine i smatra se kanonom u Matrix univerzumu. Spekulise se da je u traileru mladja verzija Morpheusa.

E sada, na kraju Revolutionsa su i Trinity i Neo bacili kasiku, tako da ko zna kako su oni ponovo u Matrixu. Mozda je Neo imao deal sa masinama da vrate njega i Trinity u formi programa. Ali ko zna, ima dosta teorija. Zato je tu film da ga pogledamo sta se desilo, a ne da znamo sve unapred… :wink:

1 Like

Nesretni nastavci su vec toliko pokvarili uspomenu da ovo ne moze mnogo gore da bude.
Samo nek Jada ima sto manju ulogu i bice dobro. :smiley:

2 Likes

Pfft Reloaded je najbolji u serialu. Revolutions je isto sjajan.

Ček kako niko ne pominje teoriju samog Arhitekte iz prvobitne trilogije, gde on kaže Neo-u (Neu mi izgleda kao svetogrđe za napisati) da je on 5ta verzija i da se nekako on (Neo) vazda pojavljuje u svakoj verziji Matrix-a, poput matematičke anomalije. Po meni, ovo što nam stiže je nova verzija Matrix-a i nova verzija svih likova koji se, po rečima Arhitekte, moraju pojaviti. Stoga i novi Morpheus, nova Oracle, “novi” Neo i Trinity koji se ne poznaju.

4 Likes