The Lord Of The Rings: Gollum | Gameplay Reveal

3 Likes

jebote ovo izgleda kao igra iz 2010.godine :nauseated_face:

4 Likes

Ko još hoce da igra sa Golumom wtf :sweat_smile:
Koja briljantna ideja, od toliko cool likova ti izabereš napraviti igru sa Golumom i još ti odobre projekat i ulože tonu para :man_facepalming:

3 Likes

Neko je ozbiljno tamo retardiran.
Ovo je novo onog promovisanja Boba Fat ili kako se vec zove u SW gde su cak napravili i onu retardiranu seriju.
Jbt lik koji pojavio ukupno 2 min u drugom delu SW i jos jakih 5min u 3 delu kada ga pojede ono pescano stvorenje i to je to…

1 Like

Ovo koliko je lose nije vredno ubacivanja ni u Pass/Plus biblioteku.

1 Like

Opašće im rejting :joy: Ovo da se obruka i pored silnih indie igara u servisu :joy:

Na stranu kakva je igra, dizajn ovog goluma mi je toliko neprijatan da jedva mogu da ga gledam. Baš mi je odbojan.

2 Likes

:joy:
Bas su ga ludilo odradili hehe

“Imate goluma u trilogiji. Napravite istog takvog i u igri”

“Vazi sefe”

IMG_5686

5 Likes

Bukvalno nigde nisam nasao pozitivan utisak o igri. Pocev od same cene sto je za ovo iz raznih videa bukvalno kradja, do samog gameplay-a, zatim optimizacije i grafike u paketu. Igra na Series S jedva radi, a izgleda pa kao da je sa pocetka prosle generacije.

Najjace od svega je to sto su najavili da rade na nastavku :sweat_smile:

1 Like

Da, dobili su nekako dve milke od nemacke vlade (iz nekih razloga) da prave jos jednu LOTR igru. :man_shrugging:

https://www.bmwk.de/Redaktion/DE/Artikel/Wirtschaft/Games/Games-Projekte/its-magic.html

1 Like

Izgleda da se neki Balkanac ugurao u vladu Nemačke, pa namešta konkurse i dodeljuje novac šakom i kapom. :joy:

1 Like

Ovog Goluma sam mrzeo i u filmu, a ovde je još ružniji. Nisam mislio da je moguće :joy: Parao mi je uši koliko me je iritirao u filmu, sad još da igram kao on u ova tri piksela i da ga slušam kroz celu kampanju - neka hvala. :joy:

Jel ova igra baš toliki krš, vidim da je sad na popustu 5e?

Ne vredi ni tih 5 :joy:

Zasto bi iko zeleo da igra ista sa Golumom? Potpuno suludo.

1 Like

Manje više tih 5e, što da traćiš vreme na gluposti :grin:

5 Likes