The Last of Us: Part II

Polako, čekam ga za par sati, kakav li će tek onda komentar da opali :smiley:

Govorim o pocetku i njenom odnosu sa Joelom. Kasnije ista stvar sa Dinom, bas mi se cini da je trese pubertet, a to mi se nikako ne svidja.

Prvi flashback je bas divna djevojcica, kasnije :rage:

Polako sto kaze @Zoorulee, ima razloga sto je Eli sada takva.

Ajde drago mi je, vjerovatno sam i dalje u prvom djelu igre dok se radnja jos nije zahuktala, ono sto pisah da ide na kapaljku.

Samo bih jos dodao da mislim da su psi divne zivotinje, stvarno divne. Ali u ovoj igri mi dizu zivce za sve pare.

Završio i ja pre par sati 11/10, kakav BISER od igre…

Ovaj lik mi je jedini relavantni reviewer, nisam odigrao igru jos ali povucen iskustvom prethodnih ND igara kapiram da bih imao impresije slicne kao i on.

1 Like

Ja nesto bas sporo prelazim, deo sa psima je em tezak, em mucan jer ne zelim da ih ubijam… em Fifa.

Naravno, u SK-u Desperados 2 “igra meseca”, Last of Us 2 je takodje opisan kao manje znacajna igra Juna meseca, iako je “ozbiljna umestnost koja transcendira pojam igre”.

2 Likes

Desperados 3 misliš ? Jel ima to čudo za PS4 ? Što se tiče psa, delimo isto mišljenje, ali jbg… gledam da njih rešim prvo, da ne bih čuo kako cvile za ljudima.

ЕDIT : Evo sad video da ima za PS4. Uf kakva je to igretina bila. Nadam se da je trojka kao dobri stari kec.

2, 3 who cares… :smiley: Da, ima i za PS4 prema specifikaciji.

Ok voleo sam i ja Commandose i Desperadose pre 20 godina, ali te igre i ceo zanr jednostavno nisu relevantni danas, pogotovu u poredjenju sa mozda igrom generacije, o kojoj ce se pricati narednu deceniju.

@jahalang0112 eh ne znam stvarno, ako je pravilo onda je prilicno retardirano i verovatno posledica pijane samovolje Qzme.

Ali, ok, uvidjam ironiju diskusije, u kojoj je SK isto kao Desperados 3, totalno nebitan na ovom forumu, i ljudima uopste.

Upravo završio igru. 41h i 1min mi je trebalo. :joy: Zaginuo u celoj igri manje od 10ak puta, baš sam retko ginuo ali ne znači da je igra lagana, samo sam ja istraživao kao lud, šunjao se kad god sam mogao pa sam imao dosta resursa uglavnom. Inače… Igra je remek delo, nek priča ko šta hoće i nek pljuje i šta god, ali ovo je jedno remek delo i igra generacije za mene. Emocije su mi na sve strane, suze mi krenule, pa razni preokreti i dosta neočekivanih stvari jer sam u nekoliko navrata mislio da sam pri kraju sa igrom. Ludnica sa emocijama… O grafici i svemu ostalom nema šta više polemisati jer je to sve jasno. PS Pro mi je lebdeo po sobi koliko se vrteli ventilatori ali imam slušalice sve vreme tako da ga ni ne čujem. :grinning_face_with_smiling_eyes: Pored God of War-a, Uncharted-a, Batman-a, ova igra se penje na vrh. Gomilu screenshotova imam, ali ne znam kako da ih prebacim u komp ili u mob. I jedan savet za sve koji još nisu igrali, da ne igraju na foru kako sada traže neke mane konstantno, upoređuju sa nečim ili šta god… Nego da se jednostavno prepuste i da uživaju jer igra ima gomilu momenata kad će emocije da pljušte samo tako. 15/10 ocena od mene. Toliko… Sad na New Game+ i po platinu. :slight_smile:

5 Likes

Ovo potpisujem, niko nije uspeo da prenese takve emocije do sada.

Oštro baš oštro.

Ko je taj pajac :joy: :rofl:

Lik koji je popularnost stekao hejtovanjem svega i svacega.

1 Like

Ali i prvom delu dao 10/10 i rekao da svako mora da odigra igru. I tada niko nije rekao ništa na tu temu… I da je sada dao 10/10 niko ne bi rekao da je slavu stekao na hejtovanju. Ali opet sve njegove kritike idu na priču.

Takva vrsta kritike je potpuno besmislena, ne zelim ni da kliknem na clickbait. Naughty Dog je stvorio umetnicko delo, ovi prave “zabavne” sadrzaje…

da je dao 10/10 ti ga nebi ni postavio u ovoj temi :rofl:

2 Likes

Review mu je smece, covjek igra na normal/easy+ sa podesavanjima za disabled ljude i zali se kako je AI glup u nekim momentima pa mislim sta reci…

Trebali ste da pogledate review ACG-a, covek je najbolji reviewer ubedljivo, najrealniji, ne bavi se glupostima i slicno. Necu da unapred govorim nesto i igri koju nisam igrao, ali nikada nisam osetio neku magiju ND, od U4 koji mi je bio tek prosecan da prvog last of usa koji mi je bio odlican pre svega jer sam bio odusevljen pricom, gameplay realno polu smaracki, u svakom slucaju nijedna od tih igara nije 10 od 10 i slicno.

ND dozivljavam kao studio koji ce vizuelno napraviti neverovatne stvari, setiti se nekih detalja koji nijedan drugi studio nece, a onda pored svega toga napraviti glupost da tipa vaseg npc ne vide drugi npcovi pa se onda vi stekate a on im stoji pred facom i kao ne vide ga i traze vas… Nikada im sam gameplay nije bio jaca strana, a meni je to bitniji od bilo koje grafike i detalja u igri.

Da ne bude da je poenta ovog posta da hejtujem ceo sony, meni je horizon zero dawn duplo bolja igra od bilo cega sto je ND napravio, osim LoU 2 to nisam igrao pa cemo videti.

U smislu da se najvise ljudi na tubeu slaze sa njegovim recenzijama, ne o ovoj konkretno nego generalno, sto je svakako mnogo vise i relavantnije od nas ovde koliko 20. Jedan je od najpopularnijih na sve to, i za razliku od ljudi ovde recimo, ne preferira ni jedan sistem pa su mu i recenzije bez tih momenata nakolonosti preme odredjenom uredjaju.