The Last of Us: Part II

Nije valjda da ima? Ne kapiram zasto to rade, pogotovu zasto ne moze da se ugasi, film grain motion blur i ima jos jedno sranje neki komplikovan naziv isto je sve samo ruznije sa tim, nesto atriopic ili tako nesto…

1 Like

https://youtu.be/9X57DfOgG0g
@Collector pa samo fotke šta je u pakovanju+slike statue…

Da, i ne postoji opcija da se iskljuci sto je vrlo iznenadjujuce i ocigledno namerno, jer su se izlomili da dodaju neke druge opcije, npr za accessibility (text to speech, itd), ne deluje kao propust nego kao svesna odluka.

Okacicu slike koje sam slao prijatelju, vec sam sve vratio u kutiju pa me mrzi otvarati ponovo. :smiley:











18 Likes

Uh. 300e, pretpostavljam?

20,679 u game centru. S obzirom na kvalitet i naslov igre sasvim normalna cena za collector. Mada verujem da je vec sold out prica pa ce se ebay i slicni sajtovi uskoro preplaviti sa raznim cenama. :smiley:

1 Like

Hm, vidim da je 300 na amazonu… pa to onda nije tako mnogo, iznenadjujuce za nase podneblje. Sjajna figura u svakom slucaju.

Posle ces da preprodajes, ili skupljas za svoju dusu?

Eto, vidiš da može. Super izgleda ali u poređenju sa witcher 3 collectors edition figura je mogla dosta bolje. Ali bi bila i veća cena…

Hvala.

Po nasim radnjama ovakva izdanja imaju iznenadjujuce dobru cenu, cesto me izadje skuplje da uzmem preko nego da odradim preorder kod njih ili u games-u.

Ovakve stvari iskljucivo za svoju dusu, mada dosta je nezgodno sakupljati ove collectore, em nisu jeftini plus ako izvisis na day one ili te ispali preorder kasnije placas mnogo skuplje pogotovo izdanja koja su jos uvek fabricki zatvorena.

2 Likes

Video sam uzivo tu figuru Geralta, nije to toliko bolje ako je uopste i boljeg kvaliteta. Mada davno sam je vec video, mozda me vara memorija. :smiley:

Stvarno neverovatno niska cena. Nisam verovao da kod nas moze da postoji ovako nesto.

Mnogo je bolesno odrađena figura.

Dobra figura mada moram priznati da je za prvi deo bila jos bolja po meni.

Ja obožavam steelbook da skupljam za te velike naslove koje su mi baš uticali na celokupno gaming iskustvo. :smiley: Ali to je retko naći odvojeno, pogotovo kod nas.

Kako mislis odvojeno? Steelbook bez igre?

Uvek imaš neki Limited edition sa steelbook-om…

Samo steelbook i igra. Eventualno ako već imam igru na cd-u, onda samo steelbook za nju. Ne trebaju mi one knjige unutra i sl. Bilo je slučajeva gde sam prvo nabavio steelbook pa tek posle uzeo igru na cd-u :grinning_face_with_smiling_eyes:

Sve jedno ali Limited edition retko dolazi sa nekim knjigama… Mada neki britanski sajt je prodavao za neke smešne pare tipa 10-15£ samo steelbook . Da li beše zavvi… Hmmmm

Pa generalno sva special/deluxe/limited edition izdanja dolaze u steelbook-u. Mnogo redje se pojavi sam steelbook bez igre.

Došao sam do dela u igri gde je grafika nestvarno lepa, ko igra znaće sigurno koji je to deo, za vanila ps4 ovo je nextgen :grinning:

1 Like