The Game Awards 2022

Kod mene zavisi na koju stranu se okrenem, ako zaspim…
Ukočila me leva strana :sweat_smile:

NRS studio i Ed Boon objavili da nema nista od njihove sledece igre jer nije spremna. Konkretno Mortal Kombat 12 ili Iniustice 3 za cega ja najvise navijam. Tako da neko interesovanje i hype povodom ovoga i nemam

Na kraju eventa, World Premiere:
44ef4966650943d7a172714680b46449

Nada poslednja umire :grin:

3 Likes

Heh, preterujete. Geof je rekao sam da malo povucemo rucnu sa hajpom. :sweat_smile:

Izmedju ostalog, GTA 6 je toliko vellik da ne mora da ceka Game Awards. :slightly_smiling_face:

Ono što se zna je da će biti premijera Tekken 8 i Star Wars Jedi Survivor. To je ono što sam ja vidio, možda sam nešto propustio. A bio bi cool neki shadow drop. :smirk:

Ja cekam pica somun iz rerne :sweat_smile:

Edit:
E sad smo spremni


2 Likes

Bože koliko mi je nedostajala ova publika na eventovima, prethodnih nekoliko godina monotone unapred snimljene konferencije… Sad makar malo dinamično, kad krenu uzdasi i urlanje na svako World Premiere

1 Like

Esports ATHlete!?!?!?!
Wtf :rofl::rofl::rofl:

Slabo za sad, što se tiče World Premiere delova…

Ja očekujem od Sonija da neki boom objavi

Brat Phil pokiso, tačno se vidi da bi sad mlatio gospodu iz FTC-a

Al Pacino !!!

1 Like

Say hi to my little friend :grinning:

1 Like

Jel zaplakao na kraju, kad sam video da su mu oči zasuzile potera me u klonju :rofl:

Al je ova plavuša uradjena :sweat_smile:

Ma tuj sam
Video jedini online i izgasio mob :sweat_smile:
A očekivano

1 Like

Sto se mene tice, Armored core 6 i dosta. Dlc za elden ring i ne treba.

Da baš me iznenadilo dosta novih igara ne mogu se ni setiti sada sta me sve zainteresovalo, od Idris Elbe i Kjanu u Cyberpunk do komplet glumačke ekipe u Crime bossu

1 Like

Ne razumem ovaj event, jel dele nagrade ili prikazuju nove igre? Jel dele drogu? Dzef Kili mi nekako izgleda kao da pretenduje na imperatora univerzuma, oce covek sve pa to ti je. Ambiciozan, ali jako genericki i nezanimljiv lik, i bas voli eventove.

Dzef brate… najdosadniji lik sa gametrailersa.

Onaj osecaj kad vidis nekog iz osnovne bez dve cuke, postao ministar… ili predsednik :smiley:

1 Like

Ma cirkus…
Vrhunac večeri :sweat_smile: