The First 30 Minutes of God of War: Ascension

Upravo gledam i hocu da postavim, dok sredim utiske. Dok je bio uvodni dio sa pricom, jeza me uhvatila, bas neki dobar osjecaj. I onda krenu prvi QTE, pa borba, i…upalio sam i Minesweeper da mi ne bude dosadno. Znaci od prvog dijela identicni potezi, stvarno su pretjerali, pa nimalo da inovacija stve bar u nacin na koji covjek izvodi udarce, melee udarce…ne znam, nadam se da ce kasnije u igri da se otkljucavaju novi potezi

Jeste da je klip sa tube-a,dakle mozda uzivo ne izgleda tako,ali da li vam se cini da cela igra izgleda nekako isprano kao da je kontrast ocajan,sve je nekako sivo i u nekoj izmaglici.Ni raniji delovi nisu bas obilovali bojama ali ovde mi se cini da su preterali sa sivilom sto nekada i moze da izgleda dobro ali ovde mi se to ne svidja.

Ne ne, grafika me ni najmanje ne zanima, ne pricam o tome. Moje zalbe se iskljucivo odnose na gameplay, posto je ovo sve odavno vec vidjeno. Ko je presao GOW serijal jednom nece mu smetati, ali ko je ‘zvakao’ svaki nastavak po deset puta, ovo je veliki ‘meh’

Pa ono sta znam to je h’n’s i ne mogu da uvedu nesto revolucionarno da promene gp,jedino sto bi mogli da urade je da bude vise kao prvi i drugi deo a sto manje kao treci deo.Ali da je ovo sve vec vidjeno to stoji i ne moras uopste da prelazis po vise puta da bi to skontao ja sam jos i presao ona dva dela za psp tako da me je sve vezano za GOW zesce smorilo ali meni je ovde grafa najneprijatnije iznenadjenje ne mogu da svarim ovaj ispran izgled nikako,kao Sony ekskluziva tu sam ocekivao da blista.

Mislim da ce graficki da blista, nije ovaj snimak reprezentativan.
Sto se tice gameplaya, prvi dio je bio blizu savrsenstvu, bar iz ove perspektive, kada je izasao bio je savrsen. Dvojka se nastavila na prvi dio i prosirila, produbila borbu. Trojka-samo kozmeticke promjene, Ascension stvarno ne vidim da je bilo sta promjenio u odnosu na trojku. Sta znam, usporedi prvi dio sa ovim i 80% borbe je identicno

@iKaran

moram da priznam da se slazem sa tvojom izjavom, ali nema te god of war igre koju necu odigrati. da je imam sad bih otkazao sve planove i presao u cugu. Jednostavno iako debilan button mashing, za koga je novi DMC kvantna fizika po pitanju komboa i poteza, ja cu ga igrati. Prosto uzivam u GOW serijalu i to je to. bring me some more of the same, i dont care :slight_smile: