The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition Trailer

Novih 100h? Samo? Ooook… :smiley:

1 Like

Ja cekam na switchu da igram :smiley:

1 Like

Zašto mi se video od Camelworks čini daleko bolji uz sve prikazano? Barem tračak nade da izgleda puno bolje direktno sa konzola…

Xbox One:

Ps4:

Koji u usporedbi, po mom ličnom mišljenju, izgleda jako čudno i isprano za razliku od XO verzije. WTF…

Uradili downgrade zbog Nintendo Switch. The truth is out there.

Vjeruj da me ništa začudilo ne bi…

Ajmoo @Lordish :smiley:

https://youtu.be/o4FJUajOz4s

1 Like

Vidio sam :smiley: Kako su počeli prvih 30sec tačno sam pomislio da je prvi april hahahaha

Evo podmuklog Bethesda-inog udarca svim korisnicima Playstation-a, kao i uvijek…

Modovi na Ps4 će imati limit od 1GB, dok će XO dobiti 5x veći kapacitet za iste, od 5GB.

Well, fuck… @S.T.A.L.K.E.R

Pa oni imaju neki ugovor sa xboxom, sto ih stavlja u povlasceni polozaj u odnosu na ps. Tako da je ovo vjerovatno dio tog ugovora, bez obzira na sve “razloge” koje navode kao opravdanje. Kod CoD-a je recimo dio ugovora to sto ps dobija dlc mjesec dana ranije od xboxa, dok se Bethesda sluzi nekim radikalnijim mjerama, sto je krajnje bezobrazno.

Oni imaju svetu saradnju sa MS-om, oduvijek. Sony vjerovatno ne dopušta neke stvari jer se boji da bi konzola mogla biti probijena, zato i limitacija na modove. Jedva su i ovo izgurali. Šteta bruda… Haj barem nisi krhnuo full cijenu kao ja… :smiley:

Stefi, naruči li ti igru ili? Ili sam jedini blind fanboy na forumu :smiley:

Uzecu je samo prvo treba konzolu da uzmem :smiley:

1 Like

Hvala bogu, gori si od mene hahahah

Go for it bro :smiley:

1 Like

Samo za Lordish-a:

1 Like

Napomena za one koji su napravili preorder na XO preko Store-e:

Konzola vam neće automatski pokrenuti preload za igru iako ste je prednaručili i iako vam stoji ikona za istu u my games/apps.

Uradite sljedeće:

  1. My games / apps
  2. Skyrim Special Edition
  3. Manage
  4. Uninstall
  5. Ponovo pokrenite instalaciju ali direktno preko Store-a

Čisto da vam ne bude frustrirajuće kad igru za par dana otključaju, a vi je ne možete pokrenuti. Damn MS…

65 modova već dostupno za XO. A za Ps4, svega 10. Tuga… :smiley:

https://mods.bethesda.net/#en/workshop/skyrim/view-all?platform=XB1&sortBy=published

Sad kad na switchu bude kao na xo…uf…

Tehnički, Bethesda nije potvrdila Skyrim SE za Switch. Još uvijek… Tako da i to treba uzeti u obzir :wink: