The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition Trailer

Ko ima igru sa svim DLC-ovima dobice remaster za DZ :smiley: Ja kupio complete edition za 5 eura za steam. And now we wait :smiley:

Za nas sa samo igrom na nalogu nista :-(…

Trebalo je kupiti Legendary na vreme al ko je mogao znati.

Odlicna vest, samo me zanima sta dobijamo mi koji imamo igru za 360…

Skyrim Special Edition dostupan na PSN-u za prednarudzbu.

Samo mi nije jasno zasto ga nema na Store-u jos uvijek…

http://www.gamepur.com/news/23774-skyrim-special-edition-pre-order-online-soon-no-new-systems-nor-gameplay.html

Nisam valjda jedini nahajpovan za Skyrim Special Edition?

jesi, mi imamo 4k modove, jeble te konzole :smiley:

Hah! Ali! Ali! … I got nothing…

1 Like

Oduvek sam želeo da igram Skyrim na XO i PS4…jedva čekam…

Skyrim Special Edition dostupan za preorder na MS Store-u.

Izvor: Preorder bonus

Hah… To je nesto novo… Odlicno!

Mislim da bi trebalo ukinuti besmislenu i stetnu praksu preorderovanja, ali ako ce vec da je zadrze, bolje bi bilo da nam daju nesto konkretnije od bezvrednih ingame itema i ovo je svakako korak u tom pravcu.

Tuga :smiley:

Umalo ne zaplakah od muke… Jos gledam datum i ne vjerujem… A ja placam 60$ za sta? Fuck it Bethesda :sob:

Ja sam se obradovako jako u pocetku kad sam video da dolazi na XO i PS4, ali kad bolje razmislim, ne zelim da kupim skyrim opet. Na 360 i na PCu imam oko 1000h odigrano, presao sam igru uzduz i popreko. Da li j vredno opet grindovati i raditi iste questova sa malo poboljsanom grafikom?
Bolje da su napravili 3D remaster Arene ili Dagerfalla nego sto se zajebavaju sa “poboljsanjem” grafike iako vec postoj modovi za PC koji odradjuju posao mnogo bolje.

Mene je stid reci da nisam kupio TESV, a imam preko 1000h na njemu. Samo iz tog razloga, respect Bethesda-i kroz kupovinu…

Upravo je objavljeno koliko će igra zauzimati prostora: 22.75GB.

Ako uzmemo u obzir da je igra na predhodnoj generaciji konzola iznosila nešto manje od 4GB, preko 22GB se čini drastično. Nagovještaj za Remaster hvale vrijedan možda?

Izvor: Skyrim Special Edition Download Size Revealed