The Cursed Crusade

Na leto nam stize jos jedna vrlo zanimljiva igra reklo bi se.
Radnja igre je smestena na pocetak 13-og veka u doba Cetvrtog Krstaskog rata.
Koliko sam skapirao dobar deo radnje ce se odvijati u Zadru, sudecu po traileru gde vidim da pise City of Zara (Zara je Zadar na italijanskom), takodje upravo opsadom na Zadar 1202-ge godine je poceo Cetvrti Krstaski pohod.

YouTube - The Cursed Crusade: Ambitions Trailer

Sudeci prema traileru izgleda dosta dobro (narocito vizuelno) i reklo bi se igra dostojna nove generacije konzola.
Verujem da bi ovo mogao da bude letnji hit.

Izgleda zanimljivo. Na nekim sajtovima pise da izlazi 26 jula, negde 4 oktobra, sad kome je verovati…
Mada i The First Templar je izgledao zanimljivo i donekle obecavao, a igra je kako vidim i cujem totalni fail.

Ubedjen sam da vec postoji ova tema,i da ju je napravio Turtle Titan,mada kakogod igra izgleda dobro za sada,nadam se da nece da bude neki shit.

Bas sam sad video na official site izlazi na leto ovako igra izgleda dobro,zanimljivo ocekujem da ce da bude dobra igra :smiley:

Igra je izasla, nema XGD3. Kazu ljudi da je ekstra, cim je probam, javljam utiske!

a izvini gde si to cuo da je izasla? javili ti ? nije izasla i nemoj pisati takve komentare zeznuces nekoga, neko ce popiti ban

Kako nije izasla dobro je napisao,dve verzije su izasle jos pre par dana:

The Cursed Crusade PAL XBOX360-COMPLEX
The.Cursed.Crusade.PAL.REPACK.XBOX360-COMPLEX

Posle igranja AC-a ovo je smesno.Uvericete se i sami kada vidite kakva je borba,grafika,gameplay…

@nikolastojanovi20 Nisu mi javili, kako si to vec rekao, vec sam pogledao tamo gde uvek i “kupujem” igre.:?

mislio sam na zvanicni izlazak igre. ja sam ovu igru skinuo ali nisam rezao… zar nije 11 oktobra ? ili ja nisam u toku?

laza7 - ne mora sve biti kao AC… AC je ipak jedan AC i neponovljivi… ali bice i boljih igara

Nije 11-tog,zvanicni izlazak igre ti je 7.oktobra naravno za EU.

@Nikola

Bice boljih igara od AC ali ova svakako nije ni priblizno dobra kao AC.

Neznam al meni ova igra izgleda skroz losa tako reci zali boze dvd-a,podseca me na The First Templar-a,neznam nisam je igrao mozda i gresim.

Jel ima nekog da je probao igru,kakav je gameplay,prica i tako to…ne bih da je igram ako je slicna kao The First Templar…

pa ja se je probao nesto malo,nije toliko los gameplay,borba jemogla biti mnogo bolja,za grafiku se bas i nesecam al cini mi se da je proscena…Pogledaj review pa vidi,ukusi su razliciti.

Pa ti skini repack za PC, nije veliki, probaj, pa ako ti se svidi skini i igraj ko covek na konzoli.

Sto mrzim da se igram pred monitorom, dobicu suljeve od sedenja. Toga nema kad se zaravnam na kauc i stavim noge na sto :stuck_out_tongue_winking_eye:

Da li igra radi sa lt+ 1.91

Ako je XGD3 znaci nece, ova igra nije tako da ces moci.
preporucljiv je LT+2.0

Mislim da je XGD3 ali provjeri jos. Nisam 100% siguran za Cursed Crusade jer ga nisam igrao ni skinuo

Igra je XGD2 Wave 13,tako da ce ti raditi s tim da imas 599 dash