The Crew Free na PC

Continue the #Ubi30 celebrations with The Crew available for free from September 14th on PC!

Eto cisto da znate :wink:

1 Like

opa fino, predpostavljam da je samo vanila verzija bez onih ekspanzija i dlcova.

do jaja. igra mi se neki open world racing.

Ovo zvuči kao plaćen post.

1 Like

Muvala se prica da je sa DLC-ovima ali su razjasnili na steamu da je samo osnovna igra u pitanju.

Hteo sam da skinem The Crew pre nego sto izadje kao free. Cisto da serveri ne budu spori kada izadje i hteo sam da probam onaj trial od 2 sata.

Igrao igru na jednom nalogu, prosao trial. Izasao iz igre, i reko da probam opet da udjem kad ono mogu da nastavim da igram opet sa limitom od 2 sata ali mi je sve ostalo isto ( posto se save fajl cuva online na njihovim serverima ili sta vec ).

Igrao sam jedno 6 sati, I onda se setim da sam imao neki stari nalog gde sam igrao betu pa reko da krenem tamo da igram. Sada sam se ustosio sa igrom, imam oko 300 000 novca i 100 000 crew credita i stigao sam do one tacke kao i sa prethodnim nalogom i jos sam malo dalje vozio story.

Ukupno ako sam igrao vec jedno 10 sati, i save fajl ce biti tu kada uzmem besplatnu kopiju igre.

TLDR: Mozete i sada igrati The Crew za dz, samo ima limit od 2 sata koji moze da se zaobidje tako sto kad izadjete iz igre ( kada prodje trial ) zatvorite u play i ponovo pokrenete igru.

Edit: Izasao je The Crew, ako neko neko igra slobodno me dodajte ( Ognj ) vec sam lvl 50.

Od juce free.Mozete je sobodno igrati.

Moj Uplay acc: Ser_Alexandar