The Callisto Protocol {MT}

5-ica na gamespotu… preskacem…

Gamespot ili igru? :smile:

2 Likes

Maaada, plusevi mi bas puno pretezu nad minusevima… hmmm…

1 Like

To su isti oni sto su geasima 4 dali 6 ili tako nesto? A igra bila odlicna.

Meni te igre 7-7.5 ispadnu najbolje na kraju.

The Order 1886 da se ne zaboravi

1 Like

The Order bila bruka igra. Možda da je potrajala samo koji sat duže i da je bilo više vukodlaka. Ali ovako top. Da naprave nastavak, kontam da bi oživeo serijal samo tako.

3 Likes

Da da, ne mora bas nista da znaci. Ako se nekome igra survival horor, odlicna grafika i atmosfera su vise nego dovoljni.

A neka pikselozovana indie igra dobice 10 jer eto…

Realno dva od tri minusa mogu da poprave sa patchom. Plusevi ostaju

2 Likes

Ali sta znaci ocena?

Ja sam reviewer evo.
Monster Hunter koji god 10/10

Ovde vi sa foruma, svima je to 4/10 jer ne volite.

Meni je BF(kad valja) 10/10
Ovde ga osim Alexa, Djoleta, Nikole89 i mene niko ne igra

Halo Infinite pola vas ovde kaze da je super 8/10 tu negde
Meni je -4 od 10

i da ne nabrajam, ako igra nije bagovita, ocajan gameplay, story ave se svodi ko koji zanr i sta se kome svidja.

6 Likes

Pa govori da nije dovoljno polished i nece bas biti kultni hit kao Dead Space koji je bio uzor, ali to ne znaci da covek ne moze da se super zabavi - ako voli taj zanr.

Ali vecinu koja ne umire bas za survival horor igrama, verovatno ce odbiti ove ocene.

Ma je sada to hipstersko preseravanje… nivo gledanje u govno na platnu i kao “umetnost”
A pola tih likova sto pisu kritike su teletabisi.

Meni najbolja fps igra ikada i jedino sto zelim MP da igram je BF

1 Like

Ja igrao danas, ne žalim pare :rofl:

Interesantna igra, sviđa mi se priča, atmosfera. Dopada mi se što npr nema mapa i pokazatelj gde treba da se ide već se istražuje maltene svaki kutak jer lik je prvi put na ovom mestu pa i ne bi trebalo da ima mapa :sweat_smile: Jedino se na početku poglavlja ili posle checkpointa pojavi poruka na ekranu gde bi trebalo da se ode.

Nije baš sjajna grafika na XSS ali svestan sam šta imam pa mi je za sada ok.
Postavljam i par slika i kratak video ali ono što mi smeta je što nisu istog kvaliteta kao što ja to vidim uživo, ne znam zašto series s snima u sdr, bolja je slika uživo nego na snimku, da gledam samo ovaj snimak nikad ne bih kupio igru :rofl:



Nije mi jasno zašto u videu piše Callisto Protocol for Xbox One kad sam instalirao verziju za Series S i X :rofl:

6 Likes

Meni je takodje BF 4 najbolja MP igra ikada, cak bolja od Halo :slight_smile:
Ali stvarno aj da batalimo ovu raspravu. Ipak je MT za veliku igru koja je izasla danas.

Dakle, Calisto protokol.

1 Like

Konacno neko ko igra igru da da neki konkretan komentar. :+1:

3 Likes

Uh, odgledao sam ovaj DF video i koliko vidim stanje je jako loše na xbox konzolama naspram ps5. Ray tracing ne radi uopšte iako je na tom modu, fps pada ispod 30, generalno osvetljenje u većini regija nije kako treba dok je ps5 još i najbolja verzija za igranje. Baš smor, valjda će da zakrpe to što pre. Ne znam ni da li da pokrećem igru uopšte ili da sačekam.

1 Like

Nije ni čudo, Sony je pomogao razvoj igre, otuda verovatno i bolja optimizacija:

6 Likes

Hm, zanimljivo, sta uopste znaci da Sony ima “marketing rights”… deluje mi kao neki soft acquisition da posaljes vojsku programera kako bi dobio bolju verziju. Kupice ih onda mozda u nekom doglednom periodu.

PS5 dominacija ms na obe platforme 0 tj čak je xbox malo bolji od pc

1 Like

Meni je isto bilo mega cudno kada sam procitao da su poslali 150 svojih ljudi da radi na igri. :thinking:

Ili idu stvarno u tom pravcu kupovine, ili su ovi imali nekih problema sa develoopemtnom za ps5. Mozda je ovo normalna praksa, ali ja se ne secam da sam ikada cuo.

U svakom slucaju cela akcija je pokazala rezultate.

1 Like

Moram PS5 kupiti zadnji je čas