The Callisto Protocol {MT}

Striking Distance Studios, Krafton

Dec 2, 2022 - Xbox Series X/S, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, PC

The Callisto Protocol je Survival horor igra razvijena od strane Striking Distance studija, na cijem celu se nalazi Glen Schofield, ko-kreator Dead Space serijala.

Desavanja igre su smestena u godinu 2030 i na mrtvom Jupiterovom mesecu, Kalistu. Misteriozna epidemija u Black Iron zatvoru, pretvara zatvorenike u cudovista pod imenom “biophage”, i haos sledi. :wink: :skull_and_crossbones:



4 Likes

GOTY! :man_shrugging:

1 Like
1 Like

Prvi utisci ljudi da igra nije uzas, ali nije nista posebno, sto i ocene oslikavaju.

izgleda da na pc-u ocajno radi, bas me interesuje sta kalisto komjuniti sa republike ima da kaze. :slightly_smiling_face:

Pa nista :rofl: nije izasla jos. Cekamo da vidimo.

Šta je ovo šareno sa ocjenama, očekivao sam desetke? :grin:

1 Like

Mislim da su ocene sasvim solidne. Ima dosta igara koji se u tom polju krecu po ocenama i skroz su okej. :+1:

1 Like

Na Steamu, većinom negativni komentari, uzrokovani stuttering-om:

1 Like

Da citam bas sta ljudi kazu. :grimacing:

E sto imamo dve teme?

Ma ja znam cim je Fajberu GOTY a igra jos ni izasla nije, to mora da bude fail. I evo ide ja tome :joy:

Nisam nista cuo za konzole zasad.

1 Like

Veoma je zalosno sto su nam igre sa ocenama 7-8 „fail“. Ali to je druga tema.

1 Like

Ma ne mislim na ocene brate. Jebeš ocene. Najbitniji je tvoj lični utisak kad odigraš igru. Nego me nervira kad puste igru u ovakvom stanju u prodaju.

1 Like

Nazalost su PC portovi igara ove godine gori nego ikada. Slusao sam digital Foundry, ne vezano za ovu igru, da je postalo iscepljujuce raditi analize pc igara u koliko losem stanju ih izbacuju. :man_shrugging: Zaista lose lose stanje na tom frontu.

Sada me zaista interesuje kakvo je stanje na X i PS5.

1 Like

Javite sta je na SX i PS5. Ne zanima me PC :grin:

I mene zanima Series X, da znam dal da uzimam igru ili da čekam.

1 Like

Ja cekam jos danas da se ljudima slegnu utisci i sta kaze digital Foundry po pitanju performansi. :slightly_smiling_face:

Mislim da ima stater i na konzolama. Barem na PS5 :joy: