The Ascent - Official Cinematic Xbox Series X Reveal Trailer

1 Like

Ovo je Diablo x Cyberpunk 2077!

Hm, zainsteresovan sa veoma.

Ovako nesto nisam igrao 100god.
Ovo bih rado igrao.

Ok ovo deluje potencijalno zanimljivo, onako niskobudzetski.

Podseca me na tip igara koje su postojale na prethodnoj generaciji, kao npr Dark Sector, taj neki AA rang produkcije.

Toga danas prakticno nema, ili si indie ili si tripl-A, nema izmedju.

Bolje i ro ali malo raznovrsnosti.
A ne sveli smo se na po jednu dve igrice iz svakog zanra i to cekamo.
Dve voznje, dve pucacine, jedan AC i Tomb R

I sve tako. Cekamo AAA naslove. Svih 10 koji se vrte zadnjih 10god.

1 Like

Meni se ovako nesto svidja, ceo taj prljavi sajberpank vajb. Daleko da izgleda next-gen, al sve sto vidim je vise nego zadovoljavajuce.

Ako uspeju da ubodu balans/osecaj, eto meni desetina sati uzivanja. Naravno, veliko je to ‘ako’. Inace bi svaka shusha bila blizzard.

Ja volim ARPG igre, tako da će se i ovo igrati. Deluje sasvim korektno gameplay. Vuče na Aliennation po načinu pucanja. Obratite paĆŸnju na refleksiju metalnih povrĆĄina, vidi se da su koritili malo i raytracing. Ko zna moĆŸda dodaju joĆĄ neke efekte u finalnoj verziji.

Kada sam pisao da su na ovom nemilom Xbox dogadjaju trebali da pokaĆŸu igre, na ovo sam mislio.
Bolje da su pustili 3 ovakva gameplay-a i super, nego 10 beličnih trailera.

1 Like

Zanimljiv intervju:

Samo 11 ljudi je u timu i uspeli su da naprave online 4 players co-op ARPG. KaĆŸu da ovako neĆĄto ne bi mogli pre dve generacije, jednostavno alati i mogućnosti za kreiranje 3D svetova će samo ovaj proces joĆĄ viĆĄe i viĆĄe da olakĆĄavaju.

Uskoro viĆĄe detalja:

image

1 Like

Novi screenshots

7 Likes

Izgleda mega kul


We’re excited to announce that The Ascent will be available with Xbox Game Pass at launch in 2021. Developed by Neon Giant and published by Curve Digital, The Ascent will target 60 fps and full 4K on the Xbox Series X, offering amazing gameplay performance for the new generations of console players.

We want to give you The Ascent at the best possible quality so on Xbox Series X consoles you’ll see increased fidelity, Ultra HD support, and improved loading times which will make each thrilling moment in this corporation-run universe feel ever so real.

Today, we’re also happy to say that development is progressing well


1 Like

Strava izgleda, neverovatno dobra cyberpunk atmosfera i artwork. Nadam se samo da ce i SX da dodje do tada, po nekoj relativno prihvatljivoj ceni.

1 Like

Kod ove igre mi se sviđa ơto se razvojni tim fokusira na 60fps i fluidan gameplay.

1 Like