Telltale najavio dve nove igre: Game Of Thrones i Tales From The Borderlands

<iframe src=“MTVNPlayer” frameborder=“0” height=“288” width=“512”></iframe>[LEFT]Game of Thrones
Get More: Comedy Central[/LEFT]

<iframe src=“MTVNPlayer” frameborder=“0” height=“288” width=“512”></iframe>[LEFT]Tales from the Borderlands
Get More: Comedy Central[/LEFT]

nadam se da ce Game of Thrones ispasti dobra igra jer obozavam Martinove knjige, seriju nisam gledao…

Iskreno, mene više interesuje Borderlands. Kako će preneti svet Pandore, koji smo do sad videli dvaput, oba puta preko nišana… A i pitanje je šta će ispričati tom igrom, jer Borderlands, realno nema mnogo priče. Borderlands je igra koja se igra zbog pušaka i manijakalnih likova. :slight_smile:

Dok Game Of Thrones ima knjige i seriju, tako da ima materijala i u neku ruku već razrađen svet, samo treba da uklope neku priču.

bilo bi dobro ako ispadne kao witcher ali bice tesko, prica oko vesterosa nece biti skoro zavrsena jer Martin tako sporo pise da mi je muka od cekanja nove knjige, igra bi mogla makar malo da mi ispuni slobodno vreme…

Biti ce ti to standardni gp od TT-a rekli su da ce biti borbi no ne u smislu hack n slash i slicno