Televizor za Xbox One konzolu?

Da li ima veze i sa grafikom koliko je kvalitetan televizor? Ja imam neki najjobičniji vox-ov, to mi je za prvu pomoć, ali nisam zadovoljan grafikom, što bolji tv to bolja grafika i detalji u igricama?

Znas kako, u teoriji ne, ne moze da utice televizor na grafiku, mada moze dosta da pogorsa vizuelno, npr ako je samo hd redy, ocigledna je razlika u odnosu na neki 4k hdr 10bit. Takodje ( podrazumijeva se da pricas o xbox one) glupo bi bilo da imas neki isprani hd redy 720i televizor. Ukratko, na grafiku ne, ali na ukupan vizuelni utisak da (boje, distancu, rezolucija itd)

Nivo detalja ne zavisi od televizora. Jedino akoigras na 720p pa ce biti bas lose…inace bilo koji fullHD radi posao

A koji tv preporučujete?

Ogroman je izbor. Ja sam licno fan LGa…koji god njihov 1080p tv uzmes neces se pokajati

E to mi reci :joy: imam dobar lg u dnevnoj sobi, večeras tamo prebacujem xbox, na ovom mom voxovom tv-u mi fifa 18 izgleda kao fifa 15…

Vidi, ako ti je i Vox 1080p neces videti veliku razliku…ako je uopste budes i video

Potpisujem, ko god je uzeo LG (a i ja licno) nije se pokajao. 3 put ga grom przio,nakon 4 god i dalje radi ko sat.

A meni ovaj Vox nije, kupljen pre 4 god…najobičniji, šta i očekivati od njega…ali večeras ću na lg :grin::joy:

Kao sto Marko kaze LG tv-ovi 1080p su odlicni. Imam jedan takav odradjuje posao :smiley:

Jedna od boljih kupovina za opušten gaming je LG 43LJ500v.
Svega 27 milisekundi input lag-a, uz DirectLED osvetljenje predstavlja odličan izbor za 1080p igranje.
A i cena mu je extra. Svega 315€.
http://www.xboxrepublika.com/shop/televizori/lg-43lj500v/

2 Likes

Pozdrav,interesuje me kako ce se pokazati OLED TV Samsung s90c 55 incha kada se na njemu igra PS4 Pro i Xbox One X,da li ce igre izgledati dobro?

Bićeš veoma zadovoljan

Ali jos bolje uz next gen, PS5 i series X.

Hvala momci na odgovoru,TV je extra i slika i ton.

1 Like