Tastatura i mis na XBOX-u

Hm, nisam uspeo da nadjem odgovor ovde na pitanje da li se na xbox moze nakaciti tastatura i mis bez nekog dodatnog adaptera?
:headbang:

Mozes da zakacis bilo koju usb tastaturu, koju bi koristio eventualno za chat ili nesto slicno…

A da li moze tastatura i mis da se koriste za igranje na XBOX-u?

Vidjao sam to na netu, potreban je neki adapter ali pitanje je kako sve to funkcionise…gamepad ti je sasvim dovoljan, mislim u pocektu malo boli ali posle ide lagano. :lol:

pusti coveka vidis da oce da igra real time strategije one dve sto su izasle za xbox :smiley: (joke)

Ma ako sve to radi kao sto bi i trebalo (u teoriji) onda je to milina za one koji vole da igraju shootere old school,misem i tastaturom… :stuck_out_tongue:

hehehe, hvala drugari, jesam malo old school, ali rts je rts, a one se ne igraju sa gamepadom. vidite samo kako izgleda R.U.S.E. pa mi onda kazite da li vam treba tastatura za XBOX.

eto vidis kako sam ga procitao :smiley:

Ako ne racunamo biser koji se zove Halo Wars, RTS na konzoli jeste muka. Jel igrao neko End war, ona igra sa glasovnim komandama? Na primer kombinacija tog koncepta i Natala…ko zna mozda ima nade za RTS na konzolama.

ko oce da igra RTS tu je PC a za sve ostalo tu je mastercard…ovaj mislim X-box… :slight_smile:

Evo jednog zanimljivog resenja

Upitanju je Bancco X Scorch 360

Sto se tice adaptera koji je Lark pomenu, potreban ti je zicni kontroler za xbox sa kog adapter ocita S/N da bi cela stvar funkcionisala, isto vazi i za gore prikazan mis i kontroler

Vidi ti ovo…!
A ja se vec predao kao dinosaurusi…:slight_smile:
hehe, long live Limanac81…

da to sam i ja video ali nazalost kod nas nema da se naruci a ako se nevaram ja kada sam to video kostalo je oko 80 evra taj adapter koji ti pokazujes na ovim snimcima!!!

Skupo i glupo. A i Bog sveti zna kakva je podrska u igrama za to…

Adapter emulira xbox360 controller.
Ako igra podrzava Xbox kontroler, (a mislim da ne postoji igra za xbox koja ne podrzava kontroler za xbox osim guitar hero i rock band varijanti, za koje nista ne tvrdim jer nisam probao) ova stvar ce raditi. Pitanje prakticnosti u igrama je nesto drugo.
Postoji i adapter koji dozvoljava kacenje PS3 kontrolera na xbox

FAIL! Onaj kontroler sto je dole je PS2 kontroler jer trojka nema kablove! A ima i XBOX1 kontroler na snimku…

Upravu si, nisam znao da se PS2 kontroleri prave sa usb portom i motion senzorom. A takodje bilo bi cudno povezati PS3 kontroler kablom za play and charge varijantu.

nisam znao da postoji wired varijanta…sorry

ajde mi nadji to u srbiji :slight_smile:

Nema toga kod nas, jedino da narucis preko neta ili da ti neko donese. Ja sam moj prodao pre par meseci za 50e.