Super Street Fighter 4

Da li ste culi da i ovo cudo izlazi?
Za sada u capcomu kazu da ce unapredjenja biti velika(to vazi za online mod)
i da ce ubaciti 8 novih likova i falim te boze medju njima ce da budu T.Hawk
i Dee Jay.Izlazi na prolece 2010 za xbox 360 i playstation 3:mad:.
Datum izlaska PC verzije nije u najavi.

Ma debili, rekli su da nece biti nikakvih izmeniosim tih novih 8 likova. To su mogli da naprave kao dlc a ne zasebna igra… Ai dok se ne pojavi Street Fighter 5 izaci ce Street Fighter Ultra Mega Super HD Death Combo Destruction God Powered Doom Remix :rolleyes:

Kazu u capcomu da tolika “unapredjenja” ne mogu da stanu na jedan DLC ili vise njih:D

Dada… kako je GTA uspeo? DLC koji moze da se igra satima.

Barem ce spustiti cenu igre koliko sam shvatio :rolleyes:

e danas sam nabavio ovo cudo,znaci bar 2x mi je bolje od sf4,prvi razlog zato sto sam obican sf4 igrao na pc a super na x360…A drugi razlog je koliko sam ja prebrojao 10 novih likova,nova mesta itd. Extra je igra!!!

Ma uopsteno SF4, kao i njegova Super inkarnacjia, pravi su pogodak za Capcom. Eh kad se samo setim koliko smo veceri proveli igrajuci SF2 na mega driveu… Jedino nesto razmisljam, ako su SF4 uzeli svi koje tabacine cak i pomalo zanimaju, SSF4 su verovatno uzeli samo hardkor zaludjenici – ono malo sto sam isao online potvrdjuje moje pretpostavke, razbijaju. :smiley:

Ali koliko sam srecan sto u SSF4 ne moras da otkljucavas likove, uf. I stari dobri DeeJay, heh. A ona ninja klinka sa dugackom kosom ima neke mnogo zanimljive poteze… Steta sto nas vise ovde s foruma ne igra, moglo bi da bude odlicno. Posebno zato sto od svih borilackih igara koje sam probao online, SF4 prakticno da nema lag. Sto je neverovatno, imajuci u vidu da igra mora da prati poteze u 60tom delu sekunde.

Nisam igrao Super SF4 online, ali običan SF4 mi je imao toliko laga da je bilo jednostavno neigrivo. Išlo je možda na nekih 5 frejmova, ali se desi da ubodem neku partiju bez laga.

Na kutiji? Cudno, moje iskustvo je bilo upravo obrnuto. Ili bude mali lag koji jedva da se oseca, ili kao da je protivnik u istoj sobi! Mnogo bolje nego Soul Calibur, gde smo cak i unutar srbije, ma unutar iste opstine (zemun), imali lag na ivici podnosljivosti…

Ja jedva da sam uboo neku partiju bez laga, obično ujutru može normalno da se igra.
Nego, ako si u Zemunu, gde si u njemu ? I ja sam tu negde Zemun :smiley:

uh i dalje ni u srcu SF2 jos sa automata,kao klinci se bukvalno nismo odvajali od njega i jos par igara…
nego ona zenska ljubicasta ima opasne noge,ovaj poteze sa nogama…i sto su svi likovi otkljucani je veliki +! :slight_smile:

nego mozda je razlika u lagu u brzini konekcije koju imate???

Ne verujem, AC: Brotherhood sada i Gears of War 2 tada pre godinu dana skoro da nisu imali laga, a ista mi je bila konekcija.

e onda je veca verovatnoca da je zbog igre…

Ajmo koja su vam 2 omiljena heroja???Ryu i Chun Li su mi favoriti od SF2…

ja sam igrao SSF4 online i ubili su me kao zeca >: svi izvode neke moci i poteze ja samo gleam i divim se :smiley: .omiljeni lik mi je Ken

Jedna od mojih najomiljenijih igara :slight_smile: Nisam bas neki fan bio SF2 i ostalih serijala sa Genesisa - Snesa - Arcadea… Postao sam ogromni fan od SF4! Igram bas cesto… Skoro svaki vikend opikam po koji sat. Najomiljeniji tepaci su mi Ryu i Sagat…
Mogli bi mozda neki turnir da organizujemo ako je neko zainteresovan?? :smiley:

Meni Akuma. Jedino sam sa njim furao, znao sve poteze, onu teleportaciju, Super i Ultra combo.

Odlicna ideja! Taman SSF4 ima podrsku za tournament play, valjda bi tu mogli da se organizujemo. Jedino ne znam kako utice na brzinu veze kad drugi posmatraju borbu…

I ja volim Ruya, Kena, Sagata, i te ostale shotokan likove… a volim i sa Cammy da igram. Dee Jay bi mogao da bude dobar, mada sa tim charge likovima nikad ne znam kako ce mi ici. A ona “ljubicasta” se i meni svidja, ali zasad nisam bas skapirao kako se koristi (probao samo par puta).

Inace sebe smatram osrednjim igracem – mogu da izvedem 3 hit combo sa fireballom, i to je manje vise to :D. Ako bi se nalazili online i malo sparingovali, bilo bi super.

ja moram da se pohvalim da mogu sa 60% njih znam da izvedem i super i ultra komboe,a sa Dee Jay-om i Guile-om neam pojma. XD

Gledam da li ima interesovanja za jos jedan turnir u NS . Ovaj put bi to bio SSF4.
Ovako je to izgledalo za SF4 prosli put:
EmuGlx - Najava SF4 turnira
EmuGlx - Izvestaj, rezultati, slike sa SF4 turnira

Vise detalja na:
emuglx - SSF4 2011 turnir?

Kada? 16. april 2011. 14:00h (subota)
Gde? Klub Sonja (u prizemlju FTN, Novi Sad)
(pogledajte i na google maps)
Sta? Super Street Fighter 4 PS3 (main event)

Vise informacija na:
[size=5]emuglx - [NS] Super Street Fighter 4 turnir: 16. April 2011[/size]

Imam odlicnu taktiku…

Meni se desio problem sa SSF4,to je da volim da igram samo sa likovima koji su se pre pojavljivali a sa novima bas slabo…Onda sam odlucio sebe da nateram da igram i sa novim likovima,hteo sam da ih “bolje upoznam” tj stalno da igram sa njima i onda su mi mnogo vise zanimljiviji…

p.s. U poslednje vreme ne mogu da se odvojim od SSf4… XD