Stiže igra u kojoj smete umreti – samo jednom!

**Da, ime “One Life” projekta i nije baš najmaštovitija stvar, ali koncept jednog života zaista podiže veštinu preživljavanja na skroz nov nivo!


**Novi projekt nezavisnog tima Kefir! (!) masivni je survival-multiplayer naslov smešten u distopijski urbani košmar. Igrači preuzimaju ulogu do zuba naoružanih oportunista koji se bore za teritoriju, resurse i prestiž. Zvuči predvidljivo i već viđeno? **One Life ima bitan gameplay element – ako jednom umrete u igri, više je nikad nećete moći pokrenuti.
**

Sad, ako smo išta naučili od igara poput Rusta i Day Z-a, onda je to da su ljudi podmukle i oportunističke zveri koje će u okruženju poput One Lifeovog postati prave psihopate. Istina, moguće je udružiti se s prijateljima i umanjiti faktor nenadanog napada s leđa, ali ako ste mislili da uvrnutost igre tu staje, gadno ste se prevarili!

**
https://youtu.be/AhvP32hbuic

**U slučaju da vas neko spusti na 0 HP-a, otvara se niz opcija. On vas može poštedeti, spasiti, pa čak i zarobiti. U virtualnom okruženju ovo bi moglo dovesti do poprilično uvrnutih scenarija, čijim opisima nije mesto u ovom članku.

Hoce bar biti free ili ce da se placa? :smiley:

Asking the important questions XD I mene zanima :smiley: Koncept djeluje zanimljivo, al’ ako se placa, hell no

10 dolara je trenutno preorder, i nalazi se na Steam Greenlight, i kontam da je velika mogucnost da se i tamo pojavi…

Bas me zanima kako ce ovo da funkcionise :slight_smile:

Cekace ljudi nedeljama (ili mesecima?) na razne walktrough varijante i vecina njih ce igru igrati dosta kasnije kada provale na koji nacin da ostanu zivi :smiley:

Ili je ovo cist marketnig i hoce da navuku masu da ponovo kupuju istu igru, heh… :smiley:

HaHaHa…Kapiram da ce biti bundle sa 10 extra zivota za 30 dolara.I umesto da kupujes oruzije, kupovaces zivote kao DLC.:slight_smile:

Gaming je obisao puni krug, i sada opet jedan zeton vrijedi jedan zivot.

S tim što je žeton samo 10$ :smiley:

Negde sam video da im je plan bio da se zaključava CEO Steam profil po smrti :smiley: E to bi bilo brutalno. Ovako? Meh, nisu mi ovakve igre interesantne, gde uvek zavisiš od toga da li je neko raspoložen za saradnju ili za prosipanje tvog mozga po asfaltu.

uze mi tekst iz tastature :smiley:

Izgleda dobro ali bilo bi jos bolje da je free :smiley: Btw jel si ti uzeo ovaj tekst sa Screenfunovog sajta posto je identican?

Jesam. Obično pročitam vesti na PC Gameru i par drugih stranica, pa ako nešto hoću da kopiram ovde onda odem na Screenfun pa prekopiram ako ima na srpskom, jer je tako mnogima lakše. Danas sam video na PC Gameru “Postoji šansa da se Halo 5 pojavi na PC” i onda odem na Screenfun i tamo piše “HALO 5 NA PC-u!” i samo se prekrstim levom rukom i izađem sa sajta.

Tipicni clickbait naslovi :smiley: A to za Halo 5, vjerovatno pogresno protumacene rijeci, pojavice se na PC-u al’ u vidu streaminga sa XO.

Zapravo se radi o tome da je direktor 343 Industriesa rekao da postoji šansa i da portovanje igre na PC nije najteža stvar na svetu. Ali oni naravno moraju što ti kažeš da prave clickbait naslove da bi privukli što više čitaoca.

Ma Halo 5 o tom-potom, dajte bre Halo 3 MDolar ruke vam se osusile.

Ovo su znaci bukvalno gledali kako se ljudi ponasaju u DayZ i Rust i koliko psihopata ima po internetu i kao, ajd da napravimo isto nesto ali da podignemo na ultra hardkor nivo, sto kazete, zeton. Pa i da je 10$ ne vredi se zezati po meni.

Ja ne razumem zasto nisu stavili da ako umres ne mozes da igras 24 sata…pa sledeci put 48 sati…i tako dalje…

Inovativan način zarade, nema šta.