State of Play - 2. jun

SF6 je multiplatform.

1 Like

Ovde ljudi ne igraju toliko fighting igre pa se i ne komentariše mnogo o njima. Ne pomaže to što je “Japanština” :smiley:

Al biće interesantno na polju fighting igara u narednom periodu, stiže drugi season pass za Guilty Gear, treba Netherrealm da najavi nešto novo, SF6, Skullgirls dobija novog lika, Project L, DNF Duel, itd.

I da, rekli su na Twitteru da je multiplatform, verovatno će imati rollback i crossplay. Što je odlično.

2 Likes

Iskreno nisam gledao sinocni event (bio sam na basketu kao i obicno u to doba) ali koliko vidim nisam bas nista propustio , iskreno VR2 me ic ne zanima a nisu prikazali ni jednu igru koja mi zaista privlaci paznju i koja je must play za mene.

Ali zato Wu Tang RPG privuce paznju. :rofl:

Realno ako ne racunam callisto, wu tang rpg pet u glavu za sve najavljeno sinoc :joy:

4 Likes

Ljudi debili lol:

Kao da Spiderman nije oduvek izlazio za sve pre nego što je postao ekskluziva.

Bojim se da ce biti gore… :confused: Mada Halo ne igraju ni ovi sto imaju Xbox i PC a kamoli ce je igrati ljudi na PS :rofl:

1 Like

Hahaha, baš me zabole. Ja sam za to da sve izlazi svuda :tipping_hand_woman:t3:.

2 Likes

Stolen FROM MY CONSOLE :joy::joy::joy::joy:

1 Like

Pa imas na Fifi msm 21 nisam siguran, ladno igram protiv bratića na XSX kad ono :joy: sve u šesnest piči reklama za sony playstation sa strane na onim panoima pored terena :rofl::rofl:

Ej ej pa ja igram :neutral_face::grin:

1 Like

Ti si brat moj. Jedan od onih koji ostaju i kada brod tone. Veliki respekt ! :saluting_face:

1 Like

Svejedno. MLB the Show ima PS logo još od prošle godine, Xbox logo je na Psychonauts 2. Ne znam zašto bi se iko oko toga nešto posebno nervirao, ali ima ljudi kojima to smeta.

1 Like

Sećam se onog klinca koji je bacao Sony u wc šolju (ili tako nešto beše) kad su najavili Horizon za PC :joy:

2 Likes

Ja i dalje odbijam da poverujem u takvo stanje mozga i da postoje takvi debili :sweat_smile:
Sve kontam da u pitanju clickbait :rofl:
Ali onda malo zagrebem po površini i zavirim u rabbit hole :hole:
:man_facepalming:
Ljudi jesu debili :sweat_smile:

4 Likes