Starfield {MT}

4 Likes

PiĆĄu ljudi svaĆĄta ali evo ja sam lako provjerio jer ja nemam levelovan lasers. Snimio sam i onda jedan point stavio u lasers i samo mi je jedan energy piĆĄtolj damage otiĆĄao sa 70 na 77. Ova sva physical oruĆŸja koja imam damage ostao isti.

1 Like
2 Likes

Presao sam igru,meni se dopala ljudski,toliko mi se dopala,da me nije smorila niti jednog trenutka,a imam 41h u igri.U cemu je tajna ne znam :blush::blush:
Sad nastavljam dalje,ovi sto su presli igru znaju sta i kako.
Uglavnom pozdrav od mene.

6 Likes

4 Likes

Ja 29lvl, a po sejvu piĆĄe 3d 4h 33m :grin:
Nisam joĆĄ preĆĄao igru niti planiram skoro hehe

4 Likes

Zajebavas me da kacis nesto sa telegrafa? Sta pise? Ko je pravio igru? Svevisnji i vrhovni?

Taj je u ĆŸivotu eventualno igrao Tropico. :grin:

Kakav tropico, kacili mu slaninu oko vrata da bi se pas igrao s njim.

1 Like

U kurac krasni viơe, drugi update i ni u najavi da će izmeniti neơto oko shipbuildera.
Ni p od performance pomaka ja ne vidim, samo su sjebali glitchere, patchovali im glavnu metodu za credits.
ZbudĆŸim neko frankengovno jer jelte ni na jednoj lokaciji nemaju svi najjači moduli. Pa onda ih obiđem sve, i na kraju, 780 k creditsa kasnije, fali mi 3k za treće oruĆŸje :man_facepalming:

“Entangled” misija :exploding_head:

1 Like

Rolerkoster :slight_smile:

Kaskam za vama debelo, ne da mi luka puno da igram jer eno ga hara po skajrimu opet. Xbox nam je postao Bethesda mashina.

Sinoc sam namerno krenuo da skakucem od ikone do ikone na zvezdanoj mapi, cisto da steknem osecaj sta koji znak znaci. Ocekivano, uglavnom su random encounteri i jednolicne napustene baze, al na kraju naletim (lol) na napusteni brod u svemiru – isto u sustini mali dungeon s piratima, ali bila je fora da se gravitacija stalno pali i gasi, svidelo mi se.

Inace kad naidjem na bravu, odma zovem lidiju da resava – zena vec Master brave otkljucava ko od sale.

3 Likes

Vi koji ste zagazili dublje u igru:

Doơao sam u situaciju da me UC Sec uhvatio dok sam reơavao main misiju i sad mi nude da izaberem da li ću da radim sa njima protiv Crimson Fleet-a ili da ih otkačim i stanem na stranu Crimson Fleet-a

Ć ta ste vi izabrali u toj situaciji? Vidim na netu se dosta vodi debata o tome.

To ti je najbolja misija :smiley: Samo treba neĆĄto da ukradeĆĄ i da te uhvate :smiley:

1 Like

ja sam iĆĄao na to da uniĆĄtim CF. Iako je primamljiva kinta koju moĆŸeĆĄ da dobijeĆĄ od CF, nije loĆĄe ni ono ĆĄto te nagradi UC SysDef

1 Like

Izabrah i ja na kraju tu putanju, nekako mi je najlogičnije da budem good guy u prvom prelasku :grin:

Ja izabrao kontra,iznerviralo me sto te ucenjuju,i ja ih odjeba :rofl::rofl::rofl: Nije da sam zazalio a i nisu me nesto ganjali posle


2 Likes

Za sve ko ja koje mid-late game nervira sa malo xp gaina, reko bih negde od lvl50 kad krene primetno, naĆĄao sam sebi najbolji xp farm.

Svi kaĆŸu outpost i craftovanje adaptive frame ili amp ili čega god, ĆĄto smara, čak i kada imate teretnjak kao ja sa 130k cargo space, jer opet ti resursi ili itemi moraju negde da se prodaju a svi vendori imaju jako malo creditsa.

Ja sam primenio neki svoj pristup.
Prvo, uvek imam nekih 2 do 3k carga u svakom brodu, jer sam počeo da skupljam sve i svaĆĄta, armor setove i oruĆŸja da bih dao malo ĆĄmeka armory habu, pa onda ĆĄolje za kafu itd.
Tako da napravio sam outpost, koji ne craftuje niĆĄta nego mi je magacin, jedna struktura sa 6 (valjda je to limit) manequina, gde sam izloĆŸio armor setove, weapon rackovi na zidovima itd.
I onda joĆĄ 2 strukture sa masom storage crates. I onda sve sortirano po kategorijama. Crates sa resursima, crates sa oruĆŸjem koje ću moĆŸda nekad probati ako krenem da budĆŸim skillove itd.

Ovo mi je omogućilo da napravim kompaktan, i neverovatno agilan i brz ship sa samo 800 carga a prepun oruĆŸja. I onda serpentis sazveĆŸÄ‘e, evo 2 dana se ne vadim odatle :rofl:
Nisam pratio preterano Va’ Run lore, ali to su ispade neki zealots tj. space vehabije i obitavaju u ovom solarnom sistemu, ne znam ni da li postoji način da se pridruĆŸi ovoj frakciji. Samo se sećam da je na početku imao trait kao da lik bude član te religije ili ĆĄta je već.
Odem do bilo koje planete ili meseca, zaseda, počistim ih i travel do sledeće. Tu i tamo se spawnuju i starborn brodovi sa po 800 xpa. Naravno na brodu odma do cockpita je hab sa krevetom, sleep 1 sat za xp gain i neki od food itema za dodatnih 2 ili 3% i samo rastu leveli

1 Like