Star Wars Battlefront Expansions, Battlefield 1 i Titanfall 2 dolaze u EA Access do 17. septembra

Na sve ovo dodajte FIFA 18, Maden NFL 18, NHL 18 i NBA Live 18 Play First Trials.



https://www.ea.com/news/coming-soon-to-access-summer-2017?utm_campaign=ea_hd_ww_ic_ic_twt_eaxoxquarterly-07072017-tw&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=33476&ts=1499444150618

3 Likes

Not bad.

EA access je najbolja stvar! Sad kad vidim ovo, malo mi bude i zao sto sam prodao XO :frowning:

Awesome news. Zao mi je sto nemam konzolu :smiley: Iako na kompu postoji Origin access, za mene kao da ne postoji :laughing:

Zar EA access nema i za pc? To je isto sfo i Origin access?

Odlična vest. B1 imam već ali zato da probam malo ovaj Titan2 jos sa Ninjom sa mi vadi prosek hahahahah

Već neko vreme T2 igram sam, jbg, osula se ekipa, no evo prilike da se opet okupimo.

3 Likes

Jeste, ista ponuda važi i za Origin.

Evo ja ću uzeti čim bude u Accessu, pa možemo baciti vikendom koju.

Rape me gently.

1 Like

Odavno nisi bio ovako aktivan na forumu. Very nice, pa cak i ako pises o zeljama za silovanje

2 Likes

Nemoj da ljubomoriŔeŔ. :kissing_heart:

Ja cu neso igrati titanfall :slight_smile:

1 Like

Sad ti vise nije zaoā€¦ konzola je tu, zivela devojka :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Neverovatno sta mi se desilo haha

Ovo jos postoji! :thinking:

Nba Live 18 bi trebala nadmasiti 2kā€¦ 17ku nisu izbacili, ali izgleda da ce 18ka biti brutalna :grinning_face_with_smiling_eyes:

Battlefront Expansions su u Vaultu upravo!

3 Likes

Nikako da provalim ovo dolaze do 17. septembra? Gdje to piŔe?

Ovo sve Å”to su najavili će biti puÅ”teno u talasima do septembra. Prvo Battlefront ekspanzije pa će ostalo u narednom periodu, tj ne ide sve od jednom. Za sportske igre trials počinju par dana pred njihov izlazak, Madden je uvek avgust npr.

Najvise me interesuje bf1