Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Jao ljudi danas sam bio malo po gradu (isao da vidim neki laptop i neke patike a i malo da prosetam) i prosetao malo po Kalemegdanu (kao ajde kad vec tu da prosetam jedan krug ionako nigde ne zurim) brate ono osecaj kao da sam bio ne znam ni ja gde, ono fotkam okolo ko neki turista koji je prvi put ovde, kao fazon, eeee jel moguce da sam ovde :d (iako sam tamo nekad blejao skoro svaki dan), inace na Kalisu nisam bio vec godinama, poslednji put na Kalisu sam bio ja mislim 2019-te kada mi je moja Brazilka bila ovde poslednji put (posle krenula korona i tako, mislim iako se mi cujemo i planiramo opet da se vidimo (sto se nazalost opet nesto razvlaci i oteze) i zaista nemamo osecaj da je proslo toliko ono vreme bas leti, iako ja imam osecaj kao da je za mene vreme stalo i da vreme stoji, doduse imam taj osecaj vec jedno 15-20 godina :smile:).


Ono bas je bio malo neobican osecaj setkati se po Kalisu nakon nekoliko godina…nema sta pojeo me blok brate. :sweat_smile:

Inace posle se spustio onom ulicom pored Saborne crkve i peske preko mosta i kako sam peske prelazio most morao sam da pustim ovu kultnu scenu. :smile:

I nista kad sam presao most jos nekih 15-20 minuta se promuvam po Uscu i posle tamo reko puta Hajata uvatim tramvaj 9-ku i dodjem kuci, ali kako sam se vratio vec je bio mrak pao ali nema veze, no kad sam izasao iz tramvaja ono odma sam na licu osetio blokovski vazduh :smile:, kaoo aaa evo ga blok brate, evo me opet kuci, ono trip kao da sam se vratio sa nekog puta. :sweat_smile:

Jaoo sutra kad se pojavim u bloku i kad kazem da sam bio do grada, bice ono, brate ne seri da si bio do grada, kao sta bas si bio u gradu, ono presao si most i sve…brate presao nego sta, cak i fotkao kako prelazim most da imam dokaz i uspomenu. :sweat_smile:

2 Likes

Fabrizio, zamisli sad vanzemalce da dodju ovde iz druge galaksije, ili dimenzije, kad je tebi tesko da predjes most… Znas koje je cimanje, ne znam kakva muka treba da ih natera :sweat_smile:

A onako generalni utisak, dobro bi bilo malo vise da se kreces, putujes… Zanimljivi su ti ovi putopisi, imas potrebu da se izrazis.

1 Like

Zamisli sta sve moze da obidje sa markicom za trecu zonu :wink:

2 Likes

Markica za zonu sumraka. :sweat_smile:

1 Like

Ma oni savijaju prostor/vreme i stizu ovamo brze sa Plejada nego ja 95-icom do Doma omladine :wink:, mada vecina NLO-a koje ljudi vidjaju su odavde i iz njihovih baza na Zemlji i naseg suncevog sistema. :wink:

Inace slazem se da bi bilo dobro da malo vise putujem ali nazalost nisam bas u prilici, ono svakako i lova ogranicavajuci faktor a i nemam bas ni sa kim da idem a iskreno smor mi da idem sam, nisam tip koji bi sad sam zapalio do Pariza da bi napravio selfi ispred Ajfelovog tornja i kacio slike na instagram…ono pogledacu ga na youtube-u ako mi se gleda…ali ajde bice valjda prilike, eto daj samo za pocetak da napokon u taj Brazil odem a za ostalo cemo lako. :wink:

Inace da imam potrebu da se izrazim na razno-razne nacine o razno-raznim stvarima (od kojih bi neke mozda trebalo samo za sebe da zadrzim) jer prosto sam takav, ekstrovertan lik i imam potrebu to da radim. :wink:

12 Likes

U ovome smo slicni, i meni je bezveze da putujem sam, bez nekog s kim bih podelio iskustva. Sam u bioskop moze, restoran isto ok, al putovanja vec ne.

Da, recimo par puta sam isao i na tekme sam (sto na fudbal sto na basket) i ono manje-vise smorio se, jedva sam cekao kraj da krenem kuci ili posle mozda malo da proseram negde, bioskop mi je ok da idem sam jer ipak prvenstveno idem zbog filma (osim u nekim posebnim prilikama, sad fazon da se sa Diksi vidim prvi put i da je vodim u bioskop :slightly_smiling_face:a i u sali nema price hehe), restoran ono djene-djene vec, ono da negde sednem na burger, palacinku, giros ili sta ja znam nije mi problem nikakav a ako cu sad ono komplet obrok sve u full-u ono radije bi poneo klopu i jeo kuci natenane…dok recimo verujem da bi se bas smorio da otputujem negde sam (a da pritom tamo ni ne znsm nikog) nekako bi mi bilo otuzno i depresivno da tako sam tumaram po nekim nepoznatim lokacijama.

Zatvoriš vrata od sobe, presaviješ prostor sjevernoistočno od Ljubljane po osi Marsej - Minhen, otvoriš vrata od sobe i nađeš se oči u oči sa Mbapeom na wc školjki izrogačenih očiju, malo što je u pola posla a malo što tebe vidi.

Ne trebaju ti pare a upoznaš i druga da ti pokaže Pariz.

1 Like


2 Likes

Dobre. Mnogo dobrih ekipa, prosarano. Bice dobrih tekmi.

PSG,Milan,Dortmund i Njukasl verovatno najjaca grupa, Crvena Zvezda prosla ono osrednje, jedan onako bas jak i atraktivan protivnik i dva onako ne bas toliko.

Atletiko Madrid, Lacio, Seltik i Fejenord isto vrlo zanimljiva grupa, inace iznenadjenje mi je sa vidim recimo Antverpen u LS.

Inace navijacu za Napoli, Seltik i Njukasl. :wink:

A, B, C, E, F :heart_eyes:

Pa sta ti cudno, jedan dvomec imali jbt. Sa Aekom. Ali nacin kako su uzeli titulu je neverovatan. Zato je cela prica jos bolja.

Grupa A :ok_hand:

1 Like

Stigao komp konačno , lepa 1440p mašina.






32gb ddr4, 2tb ssd, radeon rx 6800 xt 16gb, i5 12400f, deepcool vodeno hlađenje, 850w gold napajanje…

14 Likes

ja sastavio skoro identican komp, samo mi je graficka 3060 TI (hvala alex :smiley: )

1 Like

To je i nama bio prvi pik, ali ova je bolja :grin:

1 Like

Nije tako strasno. Kada sam isao negde poslovno isao sam sam. Blejao po gradu gde odem itd… bude ok.
Ma da ne bih se uputio sam.

1 Like

Prva slika kao neko rende :grin:

Slicno je i kod mene, samo je obicna a ne XT, i AMD procesor 'mesto intela. Kolko te izaslo sve zajedno?

Uzgred ako ti budu trebali tips and tricks kako da kontrolises RGB javi. I obavezno nekog Razer misa i tastaturu, nema smisla uz ovakvo kuciste konfekciju sa prve slike.

1 Like