Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Imam njegov dres dugih rukava onaj Nike iz tog doba. Ali ne iz radnje nego bas od njega odnosno sa njega :grin:

1 Like


Ono kad ti mobilni internet bude 3x brži od kućnog paketa

2 Likes

20 Likes




Devojka stalno kuka kako nema kontroler a rođendan joj je sledeće nedelje i reko odličan poklon.

22 Likes

3 Likes

Jesi probao da stavis u usta? Koliko se secam prekriveni su nekim slojem da imaju los ukus, da deca ne trpaju u usta. :joy:

1 Like

38 posts were split to a new topic: Rio Tinto

Xbox ima JEBENO najbolje i najlepše gamepadove

3 Likes

Steta sto ih u Srbiji nema.

RIP Stevan Jelovac…
Tuga, mlad čovek, sportista.

https://youtube.com/shorts/qEjGgi_4gu4?feature=share

nista bolje iskreno skoro nisam pogledao

Auuuuu jezivo , iskreno s obzirom da je mlad i da je sportista, jak i sve to ja sam verovao da ce se izvuci, mozdani udar je bas retkost kod mladih (i jos sportista) a i ako se slucajno i desi mladi ljudi se dosta brze i lakse oporavljaju od toga nego kad se to desi starijim ljudima.

Iskreno ja sam bez komentara, ono bas zapanjen da se to desilo., bas tragedija, ono bas jezivo.

Neka pociva u miru i neka mu je vecna slava i saucesce porodici, valjda je sada na nekom boljem mestu.

3 Likes

Strasno. Danas bas citam i za Radakovica, jadan covek bas se namuci.

Inace @Fabrizio_Tagliano sta kaze struka za ove rumore oko mistery house-a? :thinking: :slight_smile:

B92: Snimak kineskog rovera budi jezu: Na tamnoj strani Meseca NLO baza? FOTO http://www.b92.net/zivot/nauka.php?yyyy=2021&mm=12&dd=06&nav_id=2068785

1 Like

U Emiratima upravo uveli da im je radna nedelja 4.5 dana. Pomeraju vikend sa Petak/Subota na Subota/Nedelja a petkom se radi do 12h. Pakujem kofere :thinking:?

11 Likes

Zato ćemo mi i ostale zemlje trećeg sveta pojačati :sob::wink:

4 Likes

Ovo je naša ekonomska prilika!

3 Likes

Ekonomski tigar, skriveni keš.

1 Like

Nisam imao pojma da neke zemlje gledaju weekend petak/subota, pa cak evo gledam neke cetvrtak/petak. :grin: Malo u suprotnosti sa samim nazivom weekend. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Pa nije u suprotnosti, zavisi kada ti pocinje i zavrsava radna nedelja :rofl: kod nas to traje vezano vise od 200 godina, odmora nema :joy:

1 Like

Dobro verovatno oni to ne zovu vikend, ali ako radis ponedeljak utorak sreda, cet/pet odmor, subota nedelja radis, onda je to vise midweek neko weekend. :joy:

1 Like